Cайт працює в тестовому режимі.

Наші екскурсоводи

Маргарита Щербак

У культурно – туристичному центрі «Вежа» проводить тематичні екскурсії будівлею та відкриває усі таємниці міського водогону.
Журналіст у минулому, сьогодні Маргарита одна з найпопулярніших гідів у місті. Кожен, хто відвідував її авторські маршрути, підкреслює, що дівчина любить рідне місто та його історію. Завдяки своєму вмінню знаходити цікаві факти, Маргарита завжди здатна здивувати навіть місцевого жителя, що прожив у Маріуполі багато років.
Дівчину надихає дореволюційна архітектура, вона фанатіє від ліпнини та легенд пов’язаних з міськими таємницями. У вільний час Маргарита полюбляє прогулюватись пішки досліджувати Маріуполь, знаходити нові цікаві об'єкти.
Маргарита цікавиться кінематографом, класичною літературою, та пише статті для туристичного порталу міста.
Дівчина з неймовірною любов'ю до рідного міста передає свої почуття кожному хто відвідує її екскурсії. Тож, якщо ви вирішили закохатись у Маріуполь, Маргарита залюбки допоможе вам у цьому.

Андрій Марусов

Засновник та керівник громадської організації «Архі – місто», Андрій не байдужий до культурної спадщини Маріуполя. Разом із волонтерами організація працює над збереження кам’яного літопису Маріуполя.
Завдяки зусиллям активістів було відновлено пам’ятники представників маріупольських династій Гоф та Хараджаєвих. Попереду багато цікавих планів та проєктів, тож небайдужі містяни можуть приєднатися до ініціативи по збереженню історичної спадщини Маріуполя.
Андрій дуже цікава та різностороння людина, він подає історію легко та цікаво. Його авторські екскурсії направлені на неформальне спілкування, жвава подача інформації не дасть сумувати.
Якщо ви впевнені що історія це лише факти та дати, то Андрій здатен кардинально змінити ваш погляд. Ви не зупинитесь на одній екскурсії, адже справжній професіонал своєї справи допоможе вам поринути у світ історії, що захопить вас с головою.