?Як провести вихідні 20-21 березня?
?Як провести вихідні 20-21 березня?

За прогнозом погоди ці вихідні обіцяють бути дощовими. Можна провести їх дома під ковдрою за переглядом кіно, але ми пропонуємо п’ять альтернативних варіантів отримати нові враження і при цьому не змокнути під зливою.

 

Відвідати нову виставку живопису і графіки Павла По

У центрі в ЦСМ ім. Куїнджі днями відкрилася нова виставка робіт маріупольського художника Павла Пономаренка «10 років кубізму». Ключова тема творів – зображення унікального життя нашого міста та його мешканців через призму їх вільного абстрактно-реалістичного бачення художником. Контраст кольору, ліній та форм дають можливість розширити горизонти сприйняття та показати, яка енергетика кубічних форм проявляє внутрішню суть людини і міста, якою її відчуває автор.

Якщо таки не наважитеся вийти з дому в ці вихідні – можливість відвідати виставку є до 7 квітня.

Адреса: проспект Металургів, 25

Час роботи виставки – 09:00-17:00

Маріуполь туристичне місто • ?Як провести вихідні 20-21 березня?

 Побачити монументальну мозаїку Алли Горської

А ви знали, що у самому центрі нашого міста просто в супермаркеті «Продуктель» зберігається унікальна мозаїка культової дисидентки Алли Горської? Композиція «Квітуча Україна» з’явилася на стінах тогочасного гастроному «Київ» у 1967 році. Пам’ятка монументального мистецтва вигідно розташована на стіні головної зали магазину, хоча зараз її дещо перекривають продуктові стелажі і прилади освітлення.

Адреса: проспект Миру, 48

Маріуполь туристичне місто • ?Як провести вихідні 20-21 березня?
Фото – Маріупольська міська рада

 Зігрітися запашною кавою в кафе «Mr. Bean»

Гуляючи містом, забігайте на каву або чай в M. Food Hall на площі Свободи. З усіх корнерів фудкорту «Mr. Bean» – точно найсолодший! Перевірено – їхні десерти заряджають позитивом і настроєм на цілий день у будь-яку поогоду!

Адреса: площа Свободи

Час роботи – 10:00-22:00

 Влаштувати вечір історичних настольних ігор у «Вежі»

Збирайте компанію друзів (до п’яти людей) та завітайте у культурно-туристичний центр нашого міста пограти та дізнатися дещо нове з історії міста Марії. Гра «Пам’ятки Маріуполя» розповідає про архітектурні споруди ХІХ-ХХ століть. Це суміш улюблених усіма пазлів та лото, але на відміну від останньої ця гра змусить вас не просто вгадувати числа, а використати свої знання з історії міста. Завдання – відшукати якомога більше історичних пам’яток на мапі та зібрати пазл швидше за всіх.

Адреса: вул. Архітектора Нільсена, 36

 

 Послухати рок-музику на вінілових платівках у «LENЬ. Coffee & Desserts».

Уже відома своїми музичними заходами кав’ярня на проспекті Будівельників повертається із вечорами вінілу. Затишна атмосфера, смачні напої десерти і гарна музика. Поціновувачі якісного звуку – не проходьте мимо!

Адреса: Пр. Будівельників, 89

Час роботи – 10:00-21:00

Маріуполь туристичне місто • ?Як провести вихідні 20-21 березня?
Фото – телеграм LENЬ

Погодувати чайок Азовського узбережжя

Якщо ж погода все ж таки дозволить нам погуляти містом, можна відвідати постійних мешканців міського пляжу та пірсу – чайок. Так багато таємничих легенд пов’язаних з цими чарівними пернатими. Вони надзвичайно фотогінічні та гарні, й подекуди трішки голосні – почувши їхній крик, ви точно будете знати, що море десь поруч.

Маріуполь туристичне місто • ?Як провести вихідні 20-21 березня?

Маріуполь туристичне місто • ?Як провести вихідні 20-21 березня?

Маріуполь туристичне місто • ?Як провести вихідні 20-21 березня?

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять