Осінній маршрут:  фото-прогулянка по Приморському парку
Осінній маршрут: фото-прогулянка по Приморському парку

Поряд зі стадіоном знаходиться алея «Якір», яка завершується оглядовим майданчиком, з якого відкривається пейзаж на порт, Азовське море та новий пірс. Минулого року майданчик прикрасила інсталяція «Я люблю Маріуполь». З нею можна зробити гарні світлини як вдень, так і вночі (там є підсвітка). Не кажучи вже про краєвид з оглядового майданчика, з таким фоном просто неможливо зробити погані фото.

Продовжуючи маршрут, ви можете опинитись на одній з живописних галявин з видом на «Зоряну вежу» – телевежу. Навколо вежі насправді дуже багато зелених зон, які восени просто рясніють барвами, а тому є ідеальними місцями для фотозйомки.

успели словить атмосферу осени ?

A post shared by ? ? ? ? ? ? ? ? ? (@anastasichernykh) on

Також через парк пролягають десятки троп, деякі з яких є навіть дикими.  Ідеальні локації для таємничих та атмосферних фото!

?

A post shared by Katerina (@katerina_kadurina) on

Наступний обов`язковий пункт фотоподорожі  – мечеть Сулеймана і Роксолани. Це мармурова будівля з дивовижними підйомами та спусками, парком з озерцем і фонтанами. Тут ви зможете зробити різні фото де фоном стануть унікальні архітектурні елементи. Важливо, що для відвідування мечеті одяг має бути відповідний.

31 липня 2020 року у мусульман починається одне з головних свят – Курбан-байрам. Пропонуємо фотоподорож до Маріупольської мечеті на честь султана Сулеймана Пишного і його дружини Роксолани. Це не тільки діюча мечеть і водночас однойменний ісламський культурний центр. Розташован комплекс на території Приморського парку культури і відпочинку. Вся мечеть побудована з мармуру, привезеного з Туреччини. Будівництво тривало три роки. Роботи фінансувалися азербайджанською діаспорою міста і турецьким бізнесменом Саліхом Джихані за підтримки міської ради. Мечеть побудували за образом і подобою мечеті Сулейманіє-Джамі в Стамбулі. Урочисте відкриття ісламського центру і мечеті відбулося у жовтні 2007 року. Зараз мінарет і мечеть — одна з визначних пам’яток міста та популярне місце для відпочинку і фотосесій. #Маріуполь #ТутВарто будувати історію #парк #мечеть #фотодня

A post shared by Марiуполь – туристичне мiсто (@misto_marii) on

А зовсім поряд знаходиться старий фонтан. Зараз він нагадує фундамент якоїсь химерної будівлі. Природа його майже захопила – він практично весь втопає у чагарниках та інших рослинах, що робить вид досить загадковим.  Для креатичних фото з краплинкою загадковості – ідеальне місце!

До речі, під час прогулянки ви маєте змогу замовити каву с собою або з’їсти десерт в кав’ярні “Шанtiliко” за адресою вулиця Кронштадтська 1 або у Veterano Coffee за адресою проспект Нахімова 178. Смачно пообідати італійською піцою та закусками в Parmesan на проспекті Нахімова, 108.

Цей парк не залишить байдужим нікого. І нас звісно теж…❤️

P.S. Для предметних фото також місце – казка. Для фону можна знайти дуже багато текстур…

#мойскромныйотзывокниге #ТессҐеррітсен #Смертниці @ksd_bookclub, 336с. ••• У каждого свои методы справляться с великим Нечитуном. Мне в этом отлично помогает очередная книга из полюбившейся серии о #РиццолиИАйлс. “Великие” мира сего часто далеки от идеала. Чем больше власти в руках человека, тем больше возможностей творить темные делишки, к сожалению. Вести двойную жизнь становится очень легко. Тот, кого в нее посвящать не планировали, часто попадает в какие-то аварии, несчастные случаи и т.п. Вот и получается, что, с одной стороны, уважаемый человек в обществе, один из первых людей в государстве, любящий отец, порядочный семьянин… а с другой – мерзкий стареющий тип, которому подавай едва закончивших (а то и моложе) школу девчушек для удовлетворения его извращенных сексуальных потребностей. Герритсен, как всегда, великолепна. Приковывает к истории с первых глав. Критических моментов хоть отбавляй. Столько неожиданных поворотов. Читаю 5-ую книгу, но по-прежнему жду развязки с тем же нетерпением, ибо автор до сих пор радует непредсказуемостью. А еще она вселяет надежду и веру в то, что на каждого такого “всесильного” гада все же найдутся те, кто сможет прекратить его гнусные дела и наказать согласно букве закона. В общем, любителям жанра однозначно советую. Ну, а я жду следующую книгу серии? ▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪

A post shared by ?️ℙ?ℙ??? ?????ℕ??️ (@popova.tanyusha) on

А ви знаєте гарні або незвичні місця для фото восени? Розкажіть нам в коментарях!

 

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять