Cайт працює в тестовому режимі.
SkillsLab Business Platform – програма для тих, хто бачить себе незалежним підприємцем
SkillsLab Business Platform - програма для тих, хто бачить себе незалежним підприємцем
1 Квітня 00:00 - 31 Травня 00:00

Ти чекав❓
Ми чекали❗️
Та не просто чекали, а готувалися до нової хвилі програми SkillsLab! Наближали її, як могли! 💚
👍Так, улюблена програма повертається в новому форматі!
Вже стартує набір, і ми дуууууже хочемо познайомитися з учасниками цього року! 🙂
☝️ Нагадуємо, що у нас є два напрямки:
🔴 SkillsLab Employment Platform – програма для молодих людей, які хочуть розкрити весь свій потенціал, розібратися, як побудувати блискучу кар’єру та знайти роботу мрії! 👇
https://forms.gle/zSo5maq47mFoKZ5eA
🔵 SkillsLab Business Platform – програма для тих, хто бачить себе незалежним підприємцем, мріє про свій власний бізнес та бажає зробити все правильно з першого разу! 👇
https://forms.gle/o4YaDsAgr96rWpCDA
Реєстрація учасників – за посиланням, але май на увазі: подати заявку можна лише на один напрямок, тому вирішуй, ким ти себе бачиш – незалежним бізнесменом або частиною успішної компанії?
👐 Обирай свій напрямок та подавай заявку на участь!
Навчання стартує вже в квітні та триватиме 2 місяці.
☝️ Але найцікавіше почнеться потім:
🔴 На учасників програм SkillsLab Employment Platform чекають 8 зустрічей з потенційними роботодавцями. Учасники у Маріуполі, Бердянську та Мелітополі зможуть поспілкуватись з представниками місцевих компаній, поставити їм запитання, дізнатися умови роботи, критерії відбору співробітників та багато, багато іншого.
🔵 На учасників програм SkillsLab Business Platform чекає конкурс бізнес-грантів та фінансування їхніх бізнес-ідей.
У тебе є мрія? ❤️ Ми допоможемо її втілити! 💪
💡 SkillsLab – це безкоштовна навчальна програма для молодих людей у віці 18-35 років, які бажають започаткувати власну справу або знайти роботу своєї мрії, та проживають у Маріуполі, Бердянську, Мелітополі та інших населених пунктах вздовж узбережжя Азовського моря (Мангушський р-н, майбутні Сартанська і Кирилівська ОТГ, Якимівський, Мелітопольський, Приазовський, Приморський та Бердянський райони).
👥 До подання заявки на участь також заохочуються молоді люди з інших населених пунктів Донецької чи Запорізької областей, що знаходяться на підконтрольній Україні території, які будуть запрошені до навчання в разі, якщо під час реєстрації продемонструють високу мотивацію та зацікавленість.
💻 Для участі в онлайн-навчанні необхідний ПК, ноутбук, планшет або смартфон з доступом до Інтернету.
Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча
та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Місце проведення:

Рекомендуємо також: