Діалог сердець
м. Маріуполь, пр. Металургів, 25

11 січня о 12.00 в Міському центрі сучасного мистецтва і культури ім. А.І. Куїнджі (пр. Металургів, 25) відкривається творча виставка «Діалог сердець» другого відкритого інклюзивного фестивалю творчості «Разом – ми єдині!».
Відкриттям виставки розпочнеться підсумкова частина фестивалю, кульмінацією якої стане гала-концерт, що пройде 22 січня у міському палаці культури «Центр культури Лівобережний».
Свої творчі роботи на фестивалі представляють діти та дорослі, досвідчені майстри та автори, які тільки розпочинають творчий шлях.
На виставці представлені роботи, виконані в різноманітних техніках. Це і живопис, і пластилінографія, бісероплетіння, вироби з тканини, вовни, побутових та природних матеріалів.

Виставка триватиме до 21 січня 2022 року.

Під час відвідування виставки можна отримати контакти майстрів для подальшого придбання їх робіт, або надання індивідуального замовлення.

Фестиваль започатковано в рамках міської цільової програми підтримки, адаптації та профорієнтації дітей та молоді з інвалідністю Маріупольської міської територіальної громади «Разом – ми єдині». Його метою є включення маріупольців з інвалідністю до творчого життя громади шляхом налагодження плідної взаємодії учасників фестивалю з творчими колективами та осередками громади.

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять