Cайт працює в тестовому режимі.
iStage 2021: “Нові шрами” [Дикий театр]
iStage 2021: “Нові шрами” [Дикий театр]
14 Серпня 19:30 - 14 Серпня 21:00
Пірнаємо глибше в ідеї сучасного українського театру на фестивалі iStage 2021 [Фестиваль-лабораторія ідей актуального театру].
 Вистава “Нові шрами” від Дикого театру, місто Київ.
 Дата та час: 14 серпня 19:30
Локація: Велика сцена, Центр сучасного мистецтва “Готель Континенталь”, м. Маріуполь, вул. Харлампіївська 17.
 Тривалість: 1 год. 40 хв.
Вікові обмеження: 16+
Після вистави планується обговорення з командою творців.
 Історії мовчазних слідів. Деякі люди і ситуації, що трапляються з нами – залишають за собою шрами. Видимі чи ні, але досить болісні. Комусь допомагають рубцювальні бальзами, комусь – час і психоаналітики, а хтось відчуває фантомний біль крізь роки.
 Шрами – це реальні історії жінок. Історії ран і рубців, історії стосунків і взаємодій, які так і не змогли загоїтися. Хтось скаже – шрами: це досвід, але любов, турбота… не мають залишати рубців?! Вистава Шрами – 2019 – спільний проект Дикого Театру та ООН Жінки в Україні, реалізовано в рамках всесвітньої кампанії 16 Днів активізму проти ґендерно зумовленого насильства, яка починається 25 листопада, в Міжнародний день ліквідації насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня, Дня прав людини.
 Сценаристки: Кіра Малініна, Маша Ряпулова
Режисерка: Наташа Сиваненко
Друга режисерка: Ліда Соклакова
Художниця: Леся Головач
Асистентка режисерки: Валерія Тягун
Світло: Руслан Березовий
​​​​ Звук: Оксен Чорний
Кураторка проекту: Ярослава Кравченко
Каст: Римма Зюбіна, Анна Абрамьонок, Анна Сердюк, Марина Сердешнюк, Ганна Кузіна
 Потрапити на подію можливо за попередньої реєстрації. Посилання на реєстрацію буде доступно найближчим часом. Це безкоштовно.
Фестиваль iStage 2021 реалізується в рамках проекту культурно-мистецьких ініціатив “Діалог мовою мистецтва” за підтримки Українського культурного фонду.

Місце проведення:

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять