Cайт працює в тестовому режимі.
iStage 2021: “Однокласники” [Театр “Віримо”]
iStage 2021: “Однокласники” [Театр “Віримо”]
13 Серпня 19:30 - 13 Серпня 21:30
Вистава “Однокласники” від Театру “Віримо”, місто Дніпро.
Дата та час: 13 серпня 19:30
Локація: Центр сучасного мистецтва “Готель Континенталь”, м. Маріуполь, вул. Харлампіївська 17.
Тривалість: 1 год. 50 хв.
Вікові обмеження: 16+
Після вистави планується обговорення з командою творців.
 «Однокласник – все одно що родич. Може, навіть більше». Так вважає переважна більшість дітей. І так вважали герої цієї реальної історії. У п’єсі розповідається про долю учнів одного з класів загальноосвітньої школи – поляків і євреїв – невеликого містечка на сході Польщі. Автор простежує їх біографії, починаючи з 20-х рр. минулого століття аж до сучасності. Герої разом навчаються, грають, дорослішають, щоб під час війни стати один для одного жертвами і катами.
 Постановка: Володимир Петренко, заслужений діяч мистецтв України.
Сценографія: Марія Ткаченко
Костюми: Марія Пашкурова-Петренко
Каст: Сергій Клименко, Дарина Шмарова, Марія Пашкурова-Петренко, Катерина Слюсар, Тимофій Тарковський, Едуард Парнет, Володимир Володимиров, Тарас Шевченко, Кирило Міхольський, Владислав Петров.
 Потрапити на подію можливо за попередньої реєстрації. Посилання на реєстрацію буде доступно найближчим часом. Це безкоштовно.
Фестиваль iStage 2021 реалізується в рамках проекту культурно-мистецьких ініціатив “Діалог мовою мистецтва” за підтримки Українського культурного фонду.

Місце проведення:

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять