Cайт працює в тестовому режимі.
Казка про Коника / прем’єрний показ в Маріуполі за участі авторів
Казка про Коника / прем'єрний показ в Маріуполі за участі авторів
11 Вересня 17:00 - 11 Вересня 20:00
11 вересня, о 17:00 в кінотеатрі Multiplex Port City відбудеться прем’єрний показ фільму “Казка про Коника” за участі знімальної групи.
Жителі Маріуполя матимуть унікальну можливість подивитись перший документально-анімаційний фільм про війну для сімейного перегляду і вживу поспілкуватись з творцями стрічки.
 Фільм розповідає про найвідомішого українця в Естонії – монаха в миру і художника Анатолія Лютюка та його незвичну волонтерську місію на Донбасі.
Багато років тому Анатолій дав обітницю знаходити щось добре у кожному дні. Початок війни на Сході України змушує його залишити мирну естонську столицю і вирушити з допомогою в прифронтові містечка. Дотримуючись своєї обітниці, він також шукає добрі історії. В цьому йому допомагає саморобний дерев’яний Коник, який стає героєм казок про тварин на війні, написаних за мотивами реальних подій.
Трейлер : https://cutt.ly/hQVIR2v
Квитки вже у продажу! – https://bit.ly/3iQSib1
Світова прем’єра фільму відбулася на найбільшому документальному шоукейсі Балтійського регіону DocPoint Tallinn
В Україні фільм був представлений на кінофестивалях Docudays UA та Молодість, а також в рамках Х Книжкового Арсеналу

Місце проведення:

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять