Концерт гурту “Ляпис – 98”
м. Маріуполь, Театральна площа, 1
04 Квітня 19:00

4 квітня у маріупольському Драмтеатрі відбудеться концерт мастодонтів рок-сцени “Ляпис 98”. Сергій Міхалок та його банда подарують усім, хто прийшов, вечір перевіреної часом музики, приправленої шаленим артистизмом та драйвовими ритмами. Приходьте, щоб повернути молодість і залишитися в цій порі якнайдовше! “Ляпис 98” може і не таке!

Рок-ностальгія для кожного
У їхніх пісень немає терміну давності і з кожним роком ми знаходимо в них дедалі більше смислів та граней. Колись ці треки ловили по радіо та записували на касетах, вони звучали на різних дискотеках. І зараз у дворах із задоволенням співають під гітару “Ти кинула” та “Яблуні”, “Капітал” та “Блазень”, “Ау” та “Євпаторія”. Але погодьтеся, що у виконанні Сергія Михалка вони все одно звучать набагато атмосферніше та крутіше.

Тепер у кожного є можливість перейнятися музичною ностальгією та поринути у шквальний драйв рок-музики. Для цього Сергій Міхалок і створив проект “Ляпис 98”, який увібрав у себе все найкраще з творчості гуртів “Ляпис Трубецькой” та “Brutto”. Ці пісні з перших акордів б’ють у саме серце, змушуючи підспівувати “Я тебе все одно знайду” та багато інших. Що тут казати, просто купуйте квитки та танцюйте до упаду!

“Всі хіти” Ляпіс 98
Кожен концерт Ляпісів чимось скидається на зустріч старих друзів. Звучать класні пісні, публіка енергійно підспівує, Сергій Міхалок спілкується із залом та ділиться життєвими роздумами. Так і хочеться, щоб подібне тривало якнайдовше. Цього листопадового концерту “Ляпис 98” виконає всі найкращі хіти, і пропускати таке неможливо прикро. Купуйте квитки на всю дружну компанію та вривайтеся на рок-вибух з минулого!

Квитки можна придбати у касах Karabas.

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять