Cайт працює в тестовому режимі.
MRPL OpenAir IT Festival
MRPL OpenAir IT Festival
19 Вересня 10:00 - 19 Вересня 17:00
Організовуємо перший масштабний IT-фестиваль в Маріуполі — OpenAir IT Festival.
Для мешканців Маріуполя, його гостей та усіх, хто цікавиться IT-сферою 19 вересня відбудеться перший IT-фестиваль на березі Азовського моря. Це можливість познайомитися з IT-компаніями донецького регіону, дізнатися про популярні професії в галузі, обрати навчання або знайти роботу.
Захід відбудеться в рамках MRPL IT Weekend як і всеукраїнська конференція MRPL IT Conference , яка стартує за день до фестивалю — 18 вересня.
Що буде на фестивалі
експозона провідних IT-компаній регіону — познайомишся з представниками технологічного сектору. Є вірогідність отримати job offer одразу після фестивалю;профорієнтаційна зона — дізнаєшся про IT-професії, програми стажування, курси та інші можливості отримати якісну IT-освіту;
воркшопи — спробуєш себе в різних ІТ-галузях, щоб зрозуміти, що подобається найбільше;
виступи експертів IT-галузі — зрозумієш, з чого почати професійний шлях та який обрати напрям. Візьмеш участь у дискусіях щодо трендів та актуальних проблем в індустрії.
Ввечері на тебе чекає вечірка в домашній та веселій атмосфері Beetroot. Музика, танці, знайомства, розмови та обмін досвідом з однодумцями на березі Азовського моря. Хіба не краса!

Місце проведення:

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять