Cайт працює в тестовому режимі.
Презентація виставки картин Олени Ліберті “Місто з вогню та сталі”
Презентація виставки картин Олени Ліберті "Місто з вогню та сталі"
23 Вересня 17:00 - 10 Жовтня 18:00
Запрошуємо на презентацію виставки картин Олени Ліберті “Місто з вогню та сталі”!
Минулого року ми разом з вами закохалися у авторський стиль мінорного живопису художниці під час виставки до “страшного” жовтневого свята.
Тема цьогорічної виставки – “Місто з вогню та сталі”. Одразу зрозуміло, що мова йде по наш рідний Маріуполь, чи не так?)
Олена Ліберті – київська художниця відома серією авторських робіт, в яких зберігає своєрідну естетику українського націоналізму. У минулому році запустила акцію #liberti_вусата_допомога – ініціатива підтримки притулку бездомних хвостів. Можна замовити портрет свого вихованця за символічну ціну, а всі виручені гроші підуть на корм і лікування бездомних тварин.
Пару років назад Олена на запрошення фонду допомоги онкохворим дітям «Краб» відвідала з цікавим майстер-класом дітей, які борються з хворобою. Кілька годин Олена вчила дітей прикрашати справжні гільзи, які приїхали в лікарню прямо з передової війни. За допомогою пензликів і фарб вони перетворювалися на витвори мистецтва з різнокольоровими квітами і складними орнаментами.
Олена розробила художнє оформлення патріотичної розмальовки, розрахованої на дітей дошкільного віку, учнів початкових і середніх класів, істориків і всіх патріотів, кого цікавить історія становлення та розвитку добровольчого руху в сучасній Україні. Наразі художниця працює над арт-проєктом “100 облич Маріуполя”.
Вже наступного четверга Олена буде рада поспілкуватися з прихильниками своєї творчості та зацікавленими в живописі гостями виставки, відповісти на запитання й відзначити відкриття заходу з усіма! Долучимося до прекрасного разом!
Дата: 23 вересня (виставка триматиме до 10 жовтня)
Час: 17:00
Місце зустрічі: Вежа
Вартість: безкошовно
Деталі за номером +38 097 618 40 85.

Місце проведення:

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять