Cайт працює в тестовому режимі.
Вистава “Дванадцята ніч, або Що захочете” від Івано-Франківського національного академічного драматичного театру
Вистава “Дванадцята ніч, або Що захочете” від Івано-Франківського національного академічного драматичного театру
14 Серпня 22:00 - 14 Серпня 00:00
Вистава “Дванадцята ніч, або Що захочете” від Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, що створена у колаборації з ​​першим соціальний англомовний театр ветеранів та волонтерів АТО «Project «W» – Veterans, Volunteers and William», місто Івано-Франківськ.
 Дата та час: 14 серпня 22:00
Локація: Ексклюзивний показ у Дворику, Центр сучасного мистецтва “Готель Континенталь”, м. Маріуполь, вул. Харлампіївська 17.
Тривалість: 1 год. 40 хв.
Після вистави планується обговорення з командою творців.
 Перший соціальний англомовний театр ветеранів та волонтерів АТО «Project «W» – Veterans, Volunteers and William» презентує для глядачів свою унікальну виставу англійською мовою «ДВАНАДЦЯТА НІЧ, або ЩО ЗАХОЧЕТЕ» Вільяма Шекспіра у сучасній обробці. Життєрадісна та жвава комедія англійського драматурга названа на честь дванадцятої ночі після Різдва. Це заплутана історія справжнього кохання Віоли, Герцога, Олівії та Себастіана, які проходять випробування долею та гартування часом, все більше обростаючи обіцянками та непорозуміннями, дивними переодяганнями та боязкими натяками, таємною надією та палкими зізнаннями. Все це на межі між ілюзією та дійсністю…
 Наша «ДВАНАДЦЯТА НІЧ» – це вистава – приклад, вистава – заклик до дій, вистава – маніфест щирості, наївності та добра українського режисера та Заслуженого артиста України Олексія Гнатковського: «Це вистава про перемогу. Перемогу сили духу над страхом, перемогу віри над сумнівами, перемогу щирості над фальшею, зрештою – про перемогу життя над смертю. Це вистава про перемогу ЛЮБОВІ! Я захоплююся цими “ненормальними”, які взялися за, здавалося б, неможливе! Вони ніколи не грали на сцені, вони не знають англійської, вони все роблять вперше. Але вони взялися зіграти Шекспіра “12 ніч” мовою оригіналу! І вони це зроблять! Вони як малі діти, які безмежно вірять у свою гру і цим змінюють світ. Вони показують “дорослим” які ті смішні… Вони доводять що немає нічого неможливого. Вони показують, що героєм потрібно бути кожного дня і у всіх своїх справах. Це люди яким НЕ байдуже!».
 Керівник проекту: Ігор Касьян, ветеран, співзасновник та керівник Сучасної школи англійської мови «English Amon People» та команда школи.
Художній керівник: Ростислав Держипільський, український театральний режисер, актор, народний артист України, генеральний директор-художній керівник Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.
Каст: Сергій Вікарчук, Володимир Бойправ, Катерина Головченко, Вікторія Каталічук, Юлія Сосновська, Лариса Микитьон, Євгеній Міщенко, Тарас Глушко, Євген Трегубов, Євген Слезенок, Арсеній Приліпка, Сергій Кутенков, Дмитро Мірошниченко, Андрій Ільченко
 Потрапити на подію можливо за попередньої реєстрації. Посилання на реєстрацію буде доступно найближчим часом. Це безкоштовно.
Фестиваль iStage 2021 реалізується в рамках проекту культурно-мистецьких ініціатив “Діалог мовою мистецтва” за підтримки Українського культурного фонду.

Місце проведення:

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять