Cайт працює в тестовому режимі.
Виставка «Наука – це вона» у Маріуполі
Виставка «Наука – це вона» у Маріуполі
1 Липня 10:00 - 31 Липня 20:00
Просвітницька виставка «Наука – це вона» вирушає до Маріуполя!
Благодійний освітній проєкт STEM is FEM та Міжнародна гірничо-металургійна компанія Метінвест запрошує жителів Маріуполя відвідати виставку «Наука – це вона». На ній представлені 12 портретів талановитих українських науковиць, створених сучасними ілюстраторами та ілюстраторками.
Кожну роботу супроводжує не звичайний підпис, а есе переможниць національного конкурсу, в якому брали участь дівчата з усієї України віком від 14 до 21 року.
Освітній арт-проєкт «Наука – це вона» організований STEM is FEM за підтримки міжнародних організацій ООН Жінки в Україні та Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ), та є частиною кампанії UN Women «Покоління рівності» з популяризації гендерного паритету серед молоді та забезпечення лідерства жінок в технологіях та інноваціях.
Відкриття виставки відбулося 30 червня в рамках лідерської освітньої програми для вчителів STEAM-CAMР в партнерстві з громадською організацією «Фонд розвитку Маріуполя» за підтримки компанії Метінвест.
Всі охочі зможуть безкоштовно відвідати експозицію «Наука – це вона» з 1 по 31 липня 2021 року за адресою: Соціальний офіс «Мультицентр»: вул. Українського козацтва, 51.
Час відвідування 8:00 – 16:00 (понеділок, середа, п’ятниця, субота), 8:00 – 20:00 (вівторок, четвер). Неділя – вихідний.
Приходьте та переконайтесь на власні очі, що наука – дуже сучасна та творча!

Місце проведення:

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять