10 фільмів з осіннім настроєм
10 фільмів з осіннім настроєм

 

Фільми про осінь – це кіно з особливою атмосферою, яка наповнює кадр завдяки фарбам цієї пори року. Будь то драма або комедія – такі стрічки мають теплу чарівність і легку прохолоду. Ми зібрали фільми, які стануть відмінним варіантом для затишного осіннього вечора.

 

1. «Остання любов містера Моргана»

Стрічка розповість історію літнього американського професора Метью Моргана. Він самотньо і замкнуто живе в Парижі, викладає філософію в університеті; кожен його день, як він думає, позбавлений колишнього сенсу. Його дружина, яку він любив все життя, померла кілька років тому. У відносинах з дітьми – велика діра.

У головних ролях: Майкл Кейн і Клемансо Поезі.

2. «Осінь в Нью-Йорку»

Назва цього фільму забезпечила йому абсолютний успіх. Асоціативний ряд, який пробуджується від слів “осінь” і “Нью-Йорк”, проти волі викрадає з реальності і переносить на золотий Манхеттен. А там – 22-річна Шарлота знайомиться з майже вдвічі її старшим цинічним хазяїном ресторану Уіллом. У них зав’язується неймовірний роман на фоні красивого міста і осінніх пейзажів.

У головних ролях: Вайнона Райдер і Річард Гір.

3. «Мачуха»

Осінні фільми часто відводять глядача в затишні заміські будинки. Так і з цією стрічкою: вона розповідає непросту історію взаємовідносин між молодою мачухою, її пасинком і падчеркою, а також колишньою дружиною, яка не може прийняти, що її сім’я зруйнована. Ситуація ускладнюється з кожним днем до того, як одна з героїнь дізнається, що невиліковно хвора. Ця подія примушує переглянути ставлення до життя усе сімейство.

У головних ролях: Джулія Робертс, Сьюзан Сарандон.

4. «Солодкий листопад»

Фільми про осінь – це також фільми про велику любов. Типовий американський бізнесмен Нельсон звик жертвувати особистим життям заради кар’єри, оскільки робота завжди була для нього на першому місці. Але одна зустріч все змінила. Нельсон повністю занурився в стосунки з яскравою і абсолютно ні на кого не схожою в його житті дівчиною на ім’я Сара. На жаль, їх любові не судилося продовжитися довго.

У головних ролях: Киану Ривз, Шарліз Терон.

5. «Він і вона»

Французька стрічка розповість про те, як випадкова зустріч в паризькому барі молодого письменника і магістра в області літератури перетворилася на велику історію любові. Правда, через 45 років їй прийшов кінець. Фільм розповість про те, як двом люблячим людям не вдалося зберегти те, що ним здавалося, буде у них вічне.

У головних ролях: Дория Тилье, Ніколя Бедос.

6. «Будинок біля озера»

Стосунки у листуваннї з різницею в два роки на календарі у кожного з учасників. У 2006 році дівчина на ім’я Кейт з’їжджає з будиночка біля озера, щоб перебратися в Чикаго, ближче до своєї роботи. В якості прощального жесту, вона залишає новому мешканцеві лист в поштовій скриньці. Цей лист новий мешканець виявляє у 2004-му році. І вирішує відправити у відповідь листівку вдячності, яку Кейт знаходить в ящику будиночка біля озера наступного дня у своєму 2006-му році. Дуже лірична історія, ідеальна для осіннього вечора.

У головних ролях: Сандра Буллок, Киану Ривз.

7. «Жовтневе небо»

Дія відбувається в 1957 році, в глухому шахтарському містечку США. По радіо повідомляють, що СРСР запускає супутник в космос. Молодий хлопець, почувши це, спалахує ідеєю самому підкорити небо і вирішує побудувати ракету.

У головних ролях: Джейк Джилленхол, Кріс Купер, Лора Дерен.

8. «Вам лист»

Нора Ефрон дивовижно зображує Нью-Йорк у своїх фільмах – з неймовірною любов’ю і повагою як до повноцінного героя своєї історії. Ця стрічка – не виключення. Вона розповість про те, як листування між двома незнайомими людьми може змінити хід запланованого життя і навіть впливати на бізнес.

У головних ролях: Мег Райан, Том Хенкс.

9. «Пані Америка»

Трейси – студентка нью-йоркського коледжу, у якої немає стосунків і особливих захоплень. Її життя різко змінюється завдяки появі зведеної сестри Брук. Вона – справжня авантюристка, яка любить ділитися своїми пригодами, а тому часто залучає до них Трейси.

У головних ролях: Грета Гервиг, Лола Керж.

10. «Правила виноробів»

Колишній вихованець притулку мріє про медичну освіту, багато стажується у практикуючого акушера, але доки не може собі дозволити стати студентом. Він приїжджає в глушину Нової Англії і поселяється в сім’ї, яка володіє фруктовими садами і займається виробництвом сидру. Щоб платити за житло і мати власні гроші, він наймається збирачем яблук. У нього це дуже добре виходить, настільки, що юнак роздумує над тим, щоб залишитися тут назавжди. Тим більше, тут він зустрів своє перше кохання. Хлопець виявляється на порозі важливого рішення: як далі будувати своє життя.

У головних ролях: Тобі Макгуаяр, Шарліз Терон, Майкл Кейн.

Приємного перегляду, дорогі друзі!

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять