9 культурних проектів, які не залишать Маріуполь байдужим у 2020 роцi
9 культурних проектів, які не залишать Маріуполь байдужим у 2020 роцi

Наступний рік у Маріуполі обіцяє бути насиченим — не в останню чергу завдяки новаторським культурним проєктам, запланованим у рамках “Громадського бюджету”. Міська рада розповіла у двох словах, чого чекати й до чого готуватися.

Новий масштабний театральний проєкт

Класику Коцюбинського та легендарну постанову Параджанова за її мотивами — “Тіні забутих предків” — ми побачимо на сцені ПК Молодіжного як ультрасучасний 3-D спектакль. Поки чекаємо, якраз можемо перечитати повість та ще раз подивитися фільм.

Фестивалі та художній проєкт

«Пост Міст 2.0» пройде вже вдруге: в рамках арт-індустріального проєкту планується художній офф-лайн марафон з виставками та семінарами. 

Навесні у нас всеукраїнський фестиваль вокально-хорового співу «Українська пісня єднає нас» та екофестиваль Грін-фест, який пропагандує дуже актуальну для Маріуполя тему екології та здорового способу життя. Висадять 50 дерев і проведуть мистецький конкурс на створення емблеми фестивалю.

Влітку фестиваль «МузДВІЖ» дозволить маріупольцям познайомитися з творчістю місцевих музикантів, а «Лавка чудес» займеться створенням іміджевих предметів мистецтва символізують Маріуполь, з його автентичним стилем.

Ну а наприкінці 2020-го у школах пройде Зимовий бал з фотозонами та виступами творчих колективів.

Шахи

В Маріуполі з’явиться мобільна інтерактивний майданчик «Шахова королева». У місті пройде кілька турнірів, майстер-класів та семінарів. 

Благодійність

Волонтерський проєкт “Янголи добра” організовує гуманітарну допомогу людям похилого віку, ветеранам і військовослужбовцям. Крім того волонтери планують проводити благодійні ярмарки та концерти.

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять