Австрійський режисер знімав у Маріуполі документальний фільм
Австрійський режисер знімав у Маріуполі документальний фільм


Австрійський режисер Гарольд Хунд 3 дні знімав у Маріуполі частину своєї документальної стрічки “Санаторій “Дружба” про наслідки будівництва Керченського мосту. Для роботи він відвідав Маріупольский порт та взяв інтерв’ю у керівництва, також відзняв дуже багато видів міста, а також інтерв’ю містян про події 2014-2019 рр. 

“Я не в перше в Маріуполі, навесні приїжджав до міста аби підготувати знімальний процес. Місто красиве, сильне та дуже живе. Це вражає, особливо, якщо дізнаєшься про його історію”, – розказує Гарольд.

До Маріуполя він відвідав Кримський півострів, а після Приазов’я поїхав до Одеси, де також відчутні наслідки “Керчі”. Режисер планує завершити свою масштабну роботу в 2020-му році та показати її на декількох кінофестивалях.

Гарольд Хунд розпочинав свою творчу діяльність з абсудистських художніх короткометражних фільмів, а згодом перейшов до документального кіно. Запрошуємо подивитись його фільм “Томатні голови” (2002).

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять