Cайт працює в тестовому режимі.
Пірс
Пірс

Одним з найулюбленіших місць міста серед молоді є найдовший прогулянковий пірс Маріуполя, який виходить у море, з якого відкривається чудовий вид на пляж, море і порт в будь-який час року і доби.

Територія пірсу є пішохідною, що дає приємну можливість прогулятися на свіжому повітрі, погодувати чайок і навіть порибалити. Приємним бонусом є спостереження за юними яхтсменами.

У 2018 році на водній станції відкрився перший в місті вейк-парк, що дало можливість маріупольцям спробувати новий екстремальний вид спорту і отримати море драйву, ознайомитися з тим, що ж таке “вейк-борд” і “реверсивна лебідка”. Вартість катання можна вважати демократичною – 100 грн за 10 хвилин емоцій, 200 грн за півгодини і 350 грн за годину.

Справжньою знахідкою є фудкорти, де можна випити кави або молочний коктейль, перекусити бургером або хот-догом, а також поласувати смачним морозивом. Все це можна зробити прямо на пірсі, відчуваючи морську прохолоду. Неподалік також розташовуються кафе “Сад”, “Санта Барбара”, ресторан “Посейдон” і безліч фудтраков.

На території водної станції проходять різні святкування та фестивалі: ГогольFest, GobyFest, Фестиваль вуличної музики, міські свята та інші.

Рекомендуємо також: