Чим зайнятися в Маріуполі 4-11 листопада
Чим зайнятися в Маріуполі 4-11 листопада

 

Перший тиждень листопада обіцяє бути тепліше, ніж останні кілька днів — так що час вибиратися з під пледа. У нас вже є кілька ідей, чим зайнятися з понеділка по неділю.

4 листопада: понеділок

Перший день робочого тижня завжди трохи метушливий: організм люто чинить опір необхідності працювати після вихідного. Не плануємо нічого надто виснажливого, йдемо в Книжковий клуб у Вежі . Початок о 19:00, а ще це безкоштовно і запис не потрібен.

5 листопада: вівторок

У вівторок у нас спочатку Фотоклуб в Вежі. Підтягуємося до 17:00, все безкоштовно, без запису.

Після клубу можна сходити в театр. У вівторок обіцяють оригінальну постановку на малій сцені: цінителі мистецтва йдуть на “Рентген усміхнених сердець” у виконанні Театру авторської п’єси “Концепція”. Початок о 18:00.

6 листопада: середа

У середу безкоштовна екскурсія “Вежа Нільсена”. Все, що потрібно — записатися. І, якщо ви ще не подивилися “Захара Беркута”, про якого ми вже розповідали, це останній шанс. Сьогоднi кiнець прокату.

7 листопада: четвер

Віртуальна прогулянка. Приходимо в Вежу о 19:00, хапаємо окуляри VR і готуємося до нових відкриттів. Машина часу відправить в прогулянку по старій вулиці Катерининській. Побачите, як виглядало місто більше століття назад і дізнаєтеся, що було на місці сучасних споруд. Квитки по 40 грн, попередньо потрібно записатися.

фотография мурала Милана

8 листопада: п’ятниця

О 16:00 екскурсовод з Вежі покаже найбільш пам’ятні мурали і мозаїки міста. Екскурсія “Монументальне мистецтво” коштує 70 грн. Обов’язково потрiбно записатися.

9 листопада: субота

О 10:00 екскурсія не для людей зі слабкими нервами: “Зникаючий Маріуполь”. Підемо шукати руїни козацького храму і подивимося головний будинок з привидами Маріуполя. Квитки по 70 грн, потрібен попередній запис.

Тих, хто вже бродив по Ковальському провулку і Гамперовскому спуску, чекає екскурсія до будинків з німфами і з левами архітектора Нільсена. Екскурсовод покаже найцікавіші архітектурні пам’ятки міста. Приходимо до 16:00 на екскурсію “Історична прогулянка”. Вартість — 70 грн, і не забудьте записатися заздалегідь у адмінів в Вежі.

фотография карты, на которой лежат путеводители и фотокамеры

О 18:00 в “Вежі” — TravelClub. Приходьте познайомитись з мандрівниками і послухати про їх пригоди в різних куточках світу. Вхід безкоштовний, але за попереднім записом.

А ще в цей день можна подивитися круту документалку «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» на платформі ТЮ. Показ фільму, який схвалили швейцарські пенсіонери і купили для показу по тв японці, розпочнеться о 18:30.

10 листопада: неділя

Якщо не планували відсипатися всю неділю, можна почати ранок з прогулянки по проспекту Миру. О 10:00 у вас з’являться однодумці, якщо записатися на екскурсію “Прогулянка по пр. Миру”. Квиток коштує 50 грн.

Якщо проспали першу екскурсію, приходьте після бранча до 16:00 на екскурсiю “Прогулянка по околицях старого міста. Історія вулиць”. Італійська, Бахмутская і Лікарняна — дізнаєтеся всі секрети і розберетеся з топономікою старого міста. (50 грн, за попереднім записом).

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять