Чим зайнятися студенту в Маріуполі восени?
Чим зайнятися студенту в Маріуполі восени?

Добігає кінця осінь – один з найцікавіших сезонів року. 17 листопада святкуємо Міжнародний день студента. Крім навчання та лекцій, які саме у розпалі, це гарний час для сумісного дозвілля зі своїми друзями та знайомими.

Сфера розваг міста Маріуполя може запропонувати декілька цікавих варіантів відпочинку для молоді, де кожен знайде найбільш привабливий для себе варіант.

Барбекю Зона

Один із найцікавіших (та найбюджетніших) варіантів місць, де можна зустрітися з друзями – Барбекю Зона у Ювілейному парку імені Гурова. Затишні великі альтанки можуть вмістити всю вашу компанію, а сучасний простір, музей просто неба “Обереги України”,  вдале географічне розташування, близькість до транспортних розв’язок, доступні ціни на оренду зроблять проведений тут час незабутнім.

Адреса: проспект Металургів, 131.

Маріуполь туристичне місто • Чим зайнятися студенту в Маріуполі восени?

Квест-кімната «NIKROOM»

Якщо вам цікаво провести час зі своїми друзями, але погодні умови не дозволяють насолодитися спілкуванням на відкритому повітрі, то для вас є пропозиція відвідати квест-кімнату «NIKROOM».

У вас є бажання відчути себе в ролі мешканця толкієнівського Середзем’я, дослідити нору гоббіта та взяти участь у пошуку кільця Всевладдя? А може ви завжди прагнули спробувати роботу секретного агента, мета якого – знищення ядерної інфраструктури КНДР?

Маріуполь туристичне місто • Чим зайнятися студенту в Маріуполі восени?Маріуполь туристичне місто • Чим зайнятися студенту в Маріуполі восени?

Фото з офіційного сайту http://nikroom.com.ua/.

Саме такі можливості ви можете отримати у квест-кімнаті, але що найцікавіше, то для студентів існує окремий прайс-лист, який дозволить отримати приємні емоції, та не менш приємну знижку.

Адреса: проспект Миру, 87А.

Mariupol Ice Center

Незважаючі на приморський характер розташування Маріуполя, на його території знаходиться один з найбільших у східній Україні льодових центрів. Ice Center відкритий для відвідування та завжди викликає приємні емоції від активного відпочинку на ковзанах та смаколиків фудкорту.

Адреса: проспект Перемоги, 75/45.

Маріуполь туристичне місто • Чим зайнятися студенту в Маріуполі восени?

Клуб боулінгу «Бомбей»

Любите конкуренцію та азарт? Задовольнити ваші потреби може гра в боулинг. Клуб «Бомбей» пропонує  знижки для студентів, а також для пенсіонерів, тому якщо у вашій компанії поєднуються декілька вікових груп, ви маєте можливість весело та активно провести свій час.

Адреса: Запорізьке шосе, 2.

Маріуполь туристичне місто • Чим зайнятися студенту в Маріуполі восени?

Клуб віртуальної реальності «CUBE»

Є бажання тимчасово покинути звичний реальний світ та зануритися у віртуальну реальність? «CUBE» – тут ви зможете покинути свою зону комфорту та вирушити на дослідження нових планет, океанських глибин, бої з чудовиськами та стрибки з висотних будівель.

Маріуполь туристичне місто • Чим зайнятися студенту в Маріуполі восени?

Фото із соцмереж CUBE VR.

Але, якщо у вас з’явиться бажання потрапити до VR-клубу, пам’ятайте, що вхід можливий лише за наявності паролю, який потрібно дізнатися на сайті клубу.

Адреса: вулиця Нільсена, 56.

Антикафе JOY

А може ви шанувальник настільних ігор чи «мафії»? Якщо це про вас, то ви зможете знайти своїх однодумців в стінах закладу «Антикафе JOY», окрім зустрічей присвячених іграм, у закладі проводяться вечори інструментальної музики, кінопокази, тематичні вечори та сумісний перегляд спортивних заходів.

Адреса: проспект Миру, 45.

Маріуполь туристичне місто • Чим зайнятися студенту в Маріуполі восени?

Фото із соцмереж «Антікафе JOY».

Бар «IZBA-читальня»

Для поціновувачів дозвілля пов’язаного з книгами, можна запропонувати відвідати бар «IZBA-читальня»: окрім вільної бібліотеки, в асортимент розваг входять настільні ігри, вечори інструментальної музики та шоу стендапів. Наразі заклад працює онлайн.

Адреса: проспект Миру, 40.

Маріуполь туристичне місто • Чим зайнятися студенту в Маріуполі восени?

Фото із соцмереж «IZBA-читальня».

Інтернет-кафе «ROOMs playstation CLUB»

Зіграти зі своїми друзями в ігрову приставку та зануритися у світ комп’ютерних ігор можна затишній кімнаті в інтернет-кафе «ROOMs playstation CLUB». Можна отримати знижку на додаткові години, що особливо потішить студентське серце та гаманець.

Адреса: вулиця Нільсена, 14.

Маріуполь туристичне місто • Чим зайнятися студенту в Маріуполі восени?Фото із соцмереж «ROOMs playstation CLUB».

*Перелічені заклади працюють згідно карантинних вимог: відвідування можливо за наявності документу про проходження повного курсу вакцинації (паперовий зразок або електронний у додатку “ДІЯ”); негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до дати відвідування ТРЦ; документу, що підтверджує одужання особи.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять