Чим здивує великодній Маріуполь?
Чим здивує великодній Маріуполь?

Великодні вихідні вже близько та цього року Маріуполь  зібрав до свого кошику найрізноманітніші події та заходи! Ще не спланували своє великоднє дозвілля? Майстеркласи, вікторини, квести, флешмоби і не тільки вже чекають на своїх учасників! Великодній марафон розпочинається 26 квітня та до 30 квітня на вас чекає серія майстеркласів.

Маріуполь туристичне місто • Чим здивує великодній Маріуполь?

Навчальні заходи онлайн! З 26 по 30 квітня буде проходити серія уроків для усіх бажаючих, під час яких досвідчені професіонали декоративно-прикладного мистецтва розкажуть вам про тонкощі великоднього декору, дизайну святкових композицій, навчать найрізноманітнішим технікам розмальовки писанок і крашанок!  Відеоуроки публікуватимуться на сторінці департаменту культурно-суспільного розвитку в Facebook за посиланням.

Маріуполь туристичне місто • Чим здивує великодній Маріуполь?

Кожен матиме можливість створити свою першу писанку, або ж здивувати всіх своєю роботою, якщо ви вже досвідчений писанкар. Ваші роботи стануть частиною прикраси великодневого Маріуполя в це яскраве весняне свято відродження! Тож приходьте на святкові локації з готовою прикрасою у вигляді писанки та крашанки.

А 3 травня дітлахи з батьками з 11:00 до 17:00  зможуть взяти участь у святковому квесті! Реєстрація заздалегідь обов’язкова, аби взяти участь у квесті заповніть форму за посиланням .

Маріуполь туристичне місто • Чим здивує великодній Маріуполь?
Важливо! Друзі, дотримуйтеся дистанції, не забувайте про носіння масок та користуйтеся санітайзером!

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять