Coffeelaktika
Coffeelaktika

Coffeelaktika – це кавова студія і магазин кавового обладнання. У мережі Coffeelaktika можна отримати найширший спектр кавових послуг: від авторського кавового коктейлю до придбання кавового обладнання з повним налаштуванням і майстер-класом від бариста.

Маріуполь туристичне місто • Coffeelaktika

У Coffeelaktika Ви можете придбати: кавомашини, свіжообсмажену каву, кавові аксесуари, чай, какао і сиропи, десерти і випічку і багато іншого від локальних виробників, а також кращих світових брендів.

Ціність Coffeelaktika – надання широкого спектру товарів та послуг як для простих любителів кави, так і для професійних бариста, зробити з кожного клієнта бариста, нести кавовий креатив і поняття ідеальної чашки.

Маріуполь туристичне місто • Coffeelaktika

У Coffeelaktika представлена Fresh кава власного обсмаження з широким асортиментом сортів, а також кава від швейцарської компанії Blasercafe, свіжа випічка і десерти до кави, широка кавова карта, що об’єднує різноманітні напої: світова класика, авторські коктейлі від наших бариста, альтернативні способи заварювання

Маріуполь туристичне місто • Coffeelaktika

Адреса: Запорізьке шосе, 2 (ТРЦ “Порт City”)

Телефон: +38 (068) 757 76 70

Години роботи: щодня з 10:00 до 21:00

Instagram

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять