Цiєї суботи у Марiуполi покажуть гостросоцiальний перформанс «Вибiр за тобою». Буде дуже круто
Цiєї суботи у Марiуполi покажуть гостросоцiальний перформанс «Вибiр за тобою». Буде дуже круто


Готовi поглянути в очі найстрашніших з людських пороків? I нi, це ми не про хеллоуїнський будинок з привидами — у всякому разі, не в звичному значенні цього слова.

У суботу, 2 листопада, в підвалі ПК «Молодіжного» відбудеться ексцентричний перформанс під назвою «Вибір за тобою», який представить глядачам 13 живих статуй в гостросоціальних образах — готових відкрити гостям очі на жорстоку правду і задати парочку незручних, але важливих питань.

Якщо коротко, видовище обіцяє бути до шаленого незвичайним і забезпечити нас їжою для роздумів ще надовго.

А якщо не коротко?

Ідея шоу виникла у режисера народного театру «Театроманія» Антона Тельбізова ще 3 роки тому — проте дебютувала вистава лише в 2018-му, після того як командi вдалося виграти грант в 100 тис. гривень в рамках програми «Громадській бюджет». На підготовку, що включала в себе скрупульозну роботу над декораціями, костюмами і авторським сценарієм, знадобилося 4 місяцi.

фотография одной из живых статуй во время спектакля

До речi, побачити суботню виставу зможуть не більше 40 осіб за раз, але ми вважаємо, що так навіть краще: допоможе перейнятися атмосферою екзистенціальних мук і високоморальних конфліктів. Та й кому потрiбен цей натовп глядачiв?

Біля входу гостей зустрічає одна з статуй — оповідач на iм’я «Час» — і супроводжує в підвал ПК «Молодіжного», де чекають ще 12 героїв вистави в ефектних та трошки божевiльних образах. У кожного своя історія на нагальні теми, від забруднення навколишнього середовища і війни до гендерної нерівності та наркозалежності.

фотография одной из живых статуй во время спектакля

Усе дуже серйозно. Буде про що подумати.

Гаразд, переконали. Куди і коли йти?

Перший показ відбудеться в ПК «Молодіжному» (вул. Харлампіївська 17/25) о 18:00, другий — рівно через годину, о 19:00. Вартість квитка — 50 гривень, вхід глядачам молодше 14 років заборонений. Усi подробиці — за номером 067-900-17-25.

фотография одной из живых статуй во время спектакля

І до речі, за словами членів трупи, цей показ далеко не останній. Перформанс користується у публіки величезним успіхом, тому, якщо раптом не встигнете на суботнє шоу, то в майбутньому, можливо, буде ще один шанс.

фото: Євген Сосновський

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять