Де шукати осінь в Маріуполі
Де шукати осінь в Маріуполі

Теплих осінніх днів залишилося не так вже й багато. Всім, хто відкладав жовтневу фотосесію, пора ворушитися — інакше сувора сірість витіснить з кадру яскраві фарби. Міські служби досить жваво збирають красиве жовте листя з головних вулиць міста, але ще не пізно зробити атмосферний знімок для інстаграма, не виїжджаючи в ліс або за місто.

У нас є 5 ідей для ідеального осіннього фото — спеціально для тих, кому потрібно запостити ефектні кадри в соцмережі, не залишаючи центрального району Маріуполя.

Театральний сквер

фотография Театрального сквера

Чому

Це просто і доступно. Не потрібно спеціально виділяти час, добиратися на перекладних або чекати на вихіднi. Центр міста, гарний фон, вогненно-жовте листя: жвавий або безлюдний куточок на вибір знайти навколо Драмтеатру не складно.

Бонуси

Смачна кава Veterano поруч зі сквером: відмінний реквізит і просто дуже класний горіхово-медовий латте. А вуличні види спорту додадуть фотосесії міський шик.

Недоліки

Просто, занадто просто. 

Козацький сквер

фотография Казацкого сквера

Чому

Дуже історичне і дуже жовте місце, особливо останнім часом. В принципі, недалеко від центру.

Бонуси

Хештег #тутварто і меморіал на місці поланки запорізьких козаків.

Недоліки

На проспекті Миру йде повним ходом ремонт, так що піша прогулянка від Драмтеатру до Козацького скверу позбавлена ​​звичної чарівності — але ми віримо, це ненадовго. У видi компенсації можна захопити з собою по дорозі кави або зробити ще пару знімків для інсти в Mr Bean & Bowler Hat.

Таємний садок за будинком Гiацинтова

фотография бюстов за музеем Куинджи

Чому

Тому що мало хто про нього знає: там неймовірно красиво і затишно, а, якщо піднятися на балкон другого поверху, вийде ефектно фото з панорамою і морем.

Бонуси

Можна долучитися до мистецтва в художньому музеї або встати до стінки з дивовижними зразками радянського монументалізму для оригінального знімка. Та найприємніше: навряд чи хтось випадково влізе в кадр. Імовірність фотобомби близька до нуля.

Недоліки

Практично ніяких. Хіба що, всім, у кого страх висоти, краще не ризикувати і не намагатися зробити знімок з того самого другого поверху (перевірено на власному досвіді). Та ще й підніматися туди доведеться по вузеньким-преузеньким сходам.

Дворики Маріуполя

фотография двора с муралом

Чому

У Маріуполі неймовірна кількість чарівних двориків, в яких не настільки жваво позбавляються від осіннього листя, як на головній вулиці. Якщо згорнути в одну з симпатичних арок, можна знайти вишукану фактуру для небанального фотошута, буквально з горою осіннього листя.

Бонуси

Заглянувши в правильний двір, можна, крім жовтого листя, отримати бонус у вигляді мурала — наприклад, вiд Гамлета Зіньківського.

Недоліки

Потрібний двір знайдеться, можливо, не відразу, але ми ж шукаємо ексклюзивні декорації. І навряд чи варто нагадувати: пізній час — зовсiм не найкращий для фотосесії в безлюдному дворі.

Сквер поруч з “Вежею”

Чому

Тому що тут красиво, а на бекграундi елегантна водонапірна вежа — одна з найголовнiших визначних пам’яток Маріуполя.

Бонуси

Арт-інсталяції і новенький кований дракон для любителів паблік-арту. Крім того, обов’язково потрібно зайти в Вежу i піднятися на самий верх. Вчинок, що заслуговує на похвалу від фітнес-тренера.

Тут також можна дізнатися про останні події в культурному житті міста у привітних співробітників туристичного центру.

Недоліки

Ми шукали, але їх немає, чесне слово.

фото: Анастасiя Бельска

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять