Де знайти новорічний настрій? В театрі!
Де знайти новорічний настрій? В театрі!

З кожним роком вистави в Драматичному театрі стають більш захоплюючими і вражаючими, а новорічні казки здатні зробити святкові дні феєричними і незабутніми. Вони перенесуть глядача у фантазійний світ, де добро завжди перемагає зло, а чудеса втілюються в реальність. Улюблені казкові герої і персонажі з популярних мультфільмів оживуть і супроводжуватимуть вас в захоплюючій подорожі по барвистому світу.


Щоб влаштувати дитині незабутнє свято, досить своєчасно придбати квитки на одну або декілька майбутніх вистав, відвідавши які, навіть дорослі отримають неймовірний заряд позитивних вражень. Детально ознайомиться з виставами і забронювати квитки можна в онлайн режимі на сайті…

 

“Снігова королева”

Музична казка в 2-х частинах. Основна сцена. П’єса Є. Шварця за мотивами казки Г. Х. Андерсена. Режисер-постановник Непряхін С. М. Вистава йде російською мовою. Тривалість: 1:35.

Коли – 29 грудня о 12:00.

В один з морозних зимових вечорів, коли крізь розписані химерним візерунком вікна затишних, теплих будинків прокрадається темрява, а у дворі тривожно завиває завірюха, з’являється Снігова Королева. Поява її перетворює все навкруги у будинку, де живуть ті, що люблять один одного Кай і Герда. Холодний поцілунок Снігової Королеви перетворює серце Кая на бездушний шматочок льоду. Кай стає іншою людиною. Його добре серце стало злісним. Снігова королева забирає маленького Кая у свої крижані володіння. Всепереможна сила кохання Герди допомагає здолати усі перешкоди на її шляху, щоб вирвати з рук Снігової Королеви свого улюбленого брата Кая.

 

“Попелюшка”

Музична казка в двох діях за п’єсою Т. Габбе (за мотивами казки Ш.Перро). Вистава йде російською мовою. Тривалість 1:35.

Коли – 30 грудня о 12:00.

Це чарівна казка про бідну дівчину, що зустріла свого принца. Це світла і добра історія про те, що мрії збуваються, а справедливість перемагає. А ще в ній повнісінько чудес. Ви побачите, як гарбуз перетворюється на розкішну карету, а стара, зношена сукня Попелюшки – в прекрасний білий наряд. Веселий, яскравий музичний спектакль подарує відчуття свята дорослим і дітям.

Маріуполь туристичне місто • Де знайти новорічний настрій? В театрі!

 

“Пригоди Білосніжки та 7 гномів”

Музична вистава в 2-х діях. Спектакль йде українською мовою. Тривалість 1:35. 

Коли – 31 грудня о 12:00.

За мотивами казки братів Грімм. 

Краса і доброта майже згубили її … і вони ж допомогли уникнути біди, знайти новий будинок, вірних друзів і віддану любов! Чудова всесвітньо відома казка про лагідну красуню Білосніжку і сім веселих гномів у сценічному втіленні на сцені театру – саме до улюблених новорічних свят. 

Маріуполь туристичне місто • Де знайти новорічний настрій? В театрі!

 

“Чарівна лампа”

Коли – 2 січня о 12:00.

 

 

“Дюймовочка”

Музичний спектакль на дві дії  за мотивами казки Г.К. Андерсена. Спектакль йде російською мовою. Тривалість 1:15.

Коли – 4.01.21 о 12:00

Запаморочливі пригоди крихітної дівчинки з великим серцем і красивою душею у величезному казковому світі, населеному як благородними, так і досить неприємними істотами. Вона познайомиться з працьовитими дружними бджілками і безтурботними жабами, стане бажаною здобиччю для ненажерливого жаб’ячого синка та мішенню для злих жартів гордовитих комах… А якщо не поквапиться прилетіти за нею прекрасний ельф, бідолаху віддадуть в дружини скупердязі кроту!

Маріуполь туристичне місто • Де знайти новорічний настрій? В театрі!

 

Шановні друзі!  Дотримуйтесь дистанції та масочного режиму!

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять