День Франції у Маріуполі
День Франції у Маріуполі


Круасани, паризькі парфуми та Каннський кінофестиваль. У Маріуполі пройде день Франції. 7 липня Маріуполь святкуватиме День Франції в Театральному сквері. Захід відбудеться з 17.00 до 21.00.

🎥Так, перед входом в Драмтеатр маріупольців і гостей міста буде зустрічати об’ємна фотозона в стилістиці Каннського кінофестивалю. Кожен зможе пройтися по червоній доріжці та сфотографуватися з ростовой фігурою однієї з французьких зірок телеекранів. Урочисту атмосферу створить живий виступ струнного квартету.

💼🗺За один день відвідувачі зможуть ознайомиться з найвідомішими містами Франції. Дізнатися їх історію та традиції. На локаціях розкажуть о випічці, виноробстві та парфумерії. 

🌸Не залишиться без уваги квіткова фотозона. Сотні фіалок стануть прикрасою пам’ятних фотографій.

Завершитися захід розіграшом путівки в Париж. Цей подарунок робить Фонд розвитку Маріуполя за підтримки Маріупольської міськради. Для участі необхідно розповісти свою історію кохання перейшовши за ПОСИЛАННЯМ (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfIYfR7-P7zeJ8nyqhLmzo2KBj-cXw-TqYNl6OttcdU_oh28w/viewform?fbclid=IwAR0rIrT4mL83EBYRCj_ksQWmZAyKQkgowzpe2aFq3O8hbhaC4nZklCacPe0), і бути присутнім на святі.

Також є можливість стати учасником фудкорту. Посилання тут.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять