День Молоді у Маріуполі: фудкорт, їжа, неймовірна атмосфера
День Молоді у Маріуполі: фудкорт, їжа, неймовірна атмосфера

На День молоді маріупольців та гостей міста частують смаколиками:
?Lenь.coffee & desserts
?Brothers Beer
?Waffle Way
?Золотий лев
?Чуррос

?Lion food

Lenь.coffee & desserts: Класичні та альтернативні методи приготування кави класу Speciality, авторськи холодні безалкогольні кавові коктейлі та лимонади, mini pie із шпінатом і сиром та індичкою, fried corn , бейгл із крем чізом ,курятиною та соусом санчі; бейгл з телятиною,базиліком і овочами ,веганський бейгл з авокадо і полуницею.

Brothers Beer: Пиво ?, сидр, бичок, креветка, антрекот на мангалі, м’ясо в лаваші, скумбрія на мангалі.

Waffle Way: гонконські вафлі, спіральні чіпси во фритюрі, морозиво, лимонад, кава.

Золотой лев: хот-дог, бургер, картопля фрі, сир фрі, лаваш з сиром, лимонад, сангрія, вода, напої.
Чуррос: чуррос з різними соусами, лимонад, напої. 

Фудкорт працює з 12.00 до 5 ранку.

Нагадаємо процедуру участі у Маріупольськогому ярмарку та фудкортах на міські заходи. На сторінці у Фейсбук оголошується конкурс на участь у заході. Ви заповнюєте анкету з описом вашої організації, меню та технічних потреб. Після закриття збору анкет, розглядаються усі заявки на відповідність до тематики заходу, цінова політика, технічний райдер. Оголошуються переможці, з ними заключаються договори, і вони приймають участь у ярмарку. 

Наприклад, реєстрація на фудкорт до Дня молоді розпочалась 20 червня. 26 червня вона закрилась, того ж дня оголосили переможців, які 30 червня і працюють на Дні молоді.

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять