До чарівного лісу маріупольського парку “Веселка” завітала сім’я з дванадцяти бичків – символу 2021 року.
До чарівного лісу маріупольського парку “Веселка” завітала сім’я з дванадцяти бичків - символу 2021 року.

СІЧЕНЬ

У кожного з нас Новий рік асоціюється зі святом, вогниками, ялинкою, подарунками та, найголовніше, – з позитивними змінами та новим життям. Наш січневий бичок має всі атрибути новорічних свят: яскраву гірлянду, червоні шкарпетки, мандаринки та крижинки, що символізують холод та заморозки. Зелений колір символізує головну новорічну красуню-ялинку. 

 

До речі! Кажуть, якщо потерти золоті роги січневого бичка та загадати бажання, то воно обов’язково здійсниться!

ЛЮТИЙ

Безліч відтінків синього характеризують найхолодніший місяць року – лютий. Вздовж всього лютневого бичка простягаються різноманітні лінії. Вони відображають сильний зимовий вітер, хуртовину та завірюху. 

Також на цьому бичку є символ найтеплішого свята лютого – Дня закоханих. Знайдеш його?

БЕРЕЗЕНЬ

У березні зима промовляє своє останнє слово. На нашому березневому бичку ми бачимо, як сніг починає танути та перетворюється у струмки, якими плавають крижинки. 

Бік бичка прикрашають тюльпани – квіти, без яких не можна уявити жоден Міжнародний жіночий день. Символічно, що його відзначають саме тоді, коли все живе пробуджується після довгої зими, правда?

КВІТЕНЬ

Як і на нашому бичку, білий колір навкруги починає поступатися зеленому, у природі навколо переважають теплі кольори. Крізь останні заморозки потрохи починають пробиватися проліски та кульбаби, з’являються перші бутони на деревах, все поступово починає оживати. Все це зображено на нашому квітневому бичку та демонструє справжній початок весни.

 

ТРАВЕНЬ

У вікна пробирається літо. Повітря наповнене ароматом бузку.
Вся зелень: трава, листочки, квіти – все прагне до сонця.
Наш травневий бичок, такий зелений та сонячний, хоче вже скоріше зробити свій перший крок у літо. 

ЧЕРВЕНЬ

Червень, як і наш бичок, наповнений безліччю кольорів. Цей місяць забарвлює все навколо у жовтий, рожевий та блакитний; за вікном буяє зелень; розцвітають іриси та піони. Вечори стають все теплішими, світовий день стає найдовшим за рік, спів пташок будить разом із першими променями ранкового сонця. Захотілося у літо, правда?

 

ЛИПЕНЬ

Тобі 10, на дворі спекотна середина літа, в тебе канікули. Ти прокидаєшся, снідаєш та поспішаєш на вулицю до своїх друзів. З’являєшся вдома лише для того, щоб поїсти та винести друзям води. Одного без іншого не буває.
Ви вже обірвали всі абрикоси у дворі: стиглі та не дуже. Зовсім скоро ви з батьками поїдете на море, де ти будеш купатися, поки не посиніють губи. 

Саме такі яскраві та насичені літні кольори, як і наші дитячі спогади, прикрашають липневого бичка.

СЕРПЕНЬ

Серпневий бик разом із собою приносить головну музичну подію Маріуполя – MRPL City Festival. Три дні та ночі безперервного щастя на березі моря; виступи улюблених виконавців на чотирьох сценах фестивалю; сяйво яскравих прожекторів та софітів в кольорах серпневого сонця. Саме вони і прикрашають голову нашого бика.

ВЕРЕСЕНЬ

Незалежно від віку у кожного з нас вересень асоціюється з початком нового навчального року. Вересневий бичок став уособленням всіх навчальних процесів – його прикрашає зошит, першовересневий дзвоник та абетка. На одній стороні бика ми бачимо домашнє завдання відмінника, на іншій – двієчника. Голова бика розписана цифрами, що символізують безліч думок учнів та студентів протягом навчального року.

 

ЖОВТЕНЬ

Жовтневого бичка важко переплутати з кимось із його сім’ї. Глибокий помаранчевий колір відображає справжній початок осені, коли листочки дерев починають змінювати свій колір та перетворюють всю природу навкруги у справжній чарівний пейзаж. Вздовж бичка простягається вітер, що несе вже опале листя. Бік бичка прикрашають гарбузи – головний символ Вечору всіх святих.

ЛИСТОПАД

Бичок-листопад демонструє, що вже наближається зима, – білий колір символізує холод і заморозки та витісняє вже колись зелену осінь. Наш бичок, як і природа, готується до справжньої холодної зими. 

ГРУДЕНЬ

Грудневий бичок ілюструє холод і мороз. Тільки уяви: за вікном хуртовина, а ти сидиш вдома, п’єш какао та переглядаєш улюблені різдвяні фільми. Надворі вже рано темніє, дерева засніжені, без шапки та рукавиць неможливо вийти на вулицю. А затишок та тепло на тебе чекає вдома. У твоєму рідному місті Маріуполь. 

Всю сім’ю бичків розписала вручну київська художниця Марія Туманова. 
 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять