До дня Святого Миколая у Театральному сквері відкриється льодова ковзанка
До дня Святого Миколая у Театральному сквері відкриється льодова ковзанка

До Нового року менше ніж місяць, ось-ось на вулицях почнуть з’являтися носії ялинок, у Драмтеатру прикрасять головне різдвяне дерево й зберуть, як із чарівного конструктора, казкове село ельфів (не знаємо навіть, хто вирішив називати його прозаїчно — ярмарком місцевих підприємців). Але й це далеко не все! 

Цього року навколо фонтану вже 19 грудня обіцяють відкрити льодову ковзанку — про що розповів «Приазовському робітникові» Олексій Казанцев, начальник управління по справах молоді та спорту.

Що відомо?

Ковзанка працює з 19 грудня до 1 березня. Льодом покриють всю площу навколо фонтану в 15 метрів шириною. По-моєму, просто суперський подарунок маріупольцям до Дня Святого Миколая.

Вхід на льодовий майданчик у формі кільця безкоштовний, а ось за оренду ковзанів доведеться заплатити. З іншого боку, якщо вдома завалялася пара власних, можна кататися скільки душі завгодно абсолютно безкорисливо.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять