До Дня визволення Маріуполя організували самокатний квест “З Україною в серці” ??
До Дня визволення Маріуполя організували самокатний квест "З Україною в серці" ??

Культурно-туристичний центр “Vezha” вже давно славиться не тільки своїми екскурсіями, але й святковими квестами . Цього разу вони разом сервісом прокату самокатів “Daily Scooter” організовують квест до Дня визволення Маріуполя. Пройти квест можна як самостійно, так і в невеличкій команді .  Єдині умови – вік 16+ та наявність самокату. Якщо ж такого транспортного засобу в вас не має, ви зможете орендувати його зі знижкою в “Daily Scooter”

Для того, щоб взяти участь необхідно обов’язково зареєструватися. Зробити це можна за посиланням Усі учасники отримають свої особисті порядкові номери.
Тривалість квесту – 2,5 години з моменту старту.

Що ж треба робити? При старті ви отримаєте бланк із завданнями та карту з підказками та межами локацій. Стартують учасники одночасно. Потрібно виконати максимальну кількість завдань та відповісти правильно на всі запитання. І як якомога швидше, адже час обмежено.

Відповідь на кожне завдання необхідно вписати у відповідні пусті рядки. Фото-завдання передбачають публікації в Instagram, в такому випадку у пустому рядку відповідного завдання необхідно вказати свій нікнейм в соцмережі. Відповіді на фото-завдання мають бути опубліковані у відкритому обліковому записі (перевірте налаштування приватності) учасника. До публікації необхідно додати хештег #самокат_квест та відмітити на фото @vezha_mariupol та @daily_scooter_mrpl. Тож заздалегідь покваптеся про відкритий акаунт в Insta.

Усього для нас придумали 7 завдань у трьох рівнях складності. Вони позначені відповідними кольорами: зелений, жовтий та червоний, де зелений – це те, на що дуже просто відповісти. За 2,5 години ви повинні дістатися фінішної точки та віддати свій бланк на перевірку організаторам.

За виконання “зеленого” учасник отримує 1 бал, за “жовте” – 2 бали, за “червоне” – 3 бали. Додаткові бали отримують три команди, які першими дісталися фінішу – 1 бал. Також додаткові бали можна отримати за публікацію фото-відгуку в Instagram з хештегом #самокат_квест та відмітками @vezha_mariupol та @daily_scooter_mrpl (відповіді на фото-завдання не враховуються) – 2 бали. Всі учасники гарантовано отримають призи від організаторів та їхніх партнерів“,  – розповіли організатори квесту.

За участь у квесті з авто, учасники будуть дискваліфіковані!

Отже!

Для проходження квесту вам знадобляться:
? електросамокат;
? телефон та інтернет;
? обліковий запис в Instagram;
? ручка або олівець.

І не забувайте про обов’язкову реєстрацію. Успіхів ?

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять