До Маріуполя повертається Jazz Bez.  З’ясовуємо, чого очікувати від космічного джазу і кубінського фолку в цьому році
До Маріуполя повертається Jazz Bez. З’ясовуємо, чого очікувати від космічного джазу і кубінського фолку в цьому році

 

Поважай себе —  слухай джаз або… сучасну імпровізаційну музику!

ХІХ Міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики JazzBez пройде з 6 по 15 грудня на майданчиках 15 міст України та Польщі. Найвідоміші джазмени України та музиканти з США, Німеччини, Ізраїлю, Швейцарії будуть не просто грати джаз, а імпровізувати спеціально для нас.

Jazz Bez починав свій шлях у 2001 році зі Львова та Перемишля. Центр сучасного мистецтва «Дзиґа» та її співзасновник Маркіян Іващишин запустили проект, який дуже швидко став найбільшим міжнародним джазовим фестивалем. Давайте розбиратися, кого і коли слухати в Маріуполі.

Nova (Швейцарія)

10 грудня

Це однозначно перформанс, який потрібно побачити і почути в грудні. Швейцарське аудіовізуальне тріо (що вже звучить багатообіцяюче) гітариста Крістіана Затту, басиста і художника Флоріана Болігера, а також барабанщика Флоріана Марка Хосла вдало поєднує джазову музику з психоделiчним відео.

Yes! Trio (США)

10 грудня

Всі знають, що Нью-Йорк — котел націй, і ось вам яскраве підтвердження. У підвалі клубу Smalls зустрілися єврей-інтелектуал з Бостона, афроамериканець та ізраїльтянин з єменсько-марокканським корінням.

Greg Osby & Tal Cohen (США / Австралiя)

11 грудня

Американський саксофоніст Грег Осбі і австралійський піаніст Тал Коен привезуть єврейський фолк з класичним джазом. Критики обіцяють масу пристрасті і креативу.

The Cuban Latin Jazz (Україна, Куба, Польща)

11 грудня

The Cuban Latin Jazz — четверка талановитих виконавцiв, якi майстерно поєднують джаз, сальсу i класику. Вiд шаленої сумiшi латинських та афро-кубинських ритмiв нiби то потрапляєшь на вулицi Гавани (де, до речi, народився лiдер гурту Роланд Абреу).

Буде неймовiрно.

Де: Марiупольска камерна фiлармонiя, пр. Металургiв, 52

Коли: 10—11 грудня

Квитки можна придбати в турiстичному центрi “Вежа” з 1 листопада. Вартiсть — вiд 100 до 450 гривень. Деталi за номером 097 618 4085.

За підтримки Посольства США в Україні, посольства Австралії в Україні, благодійного фонду FONDATION SUISA, фонду Pro Helvetia, Польского Інституту в Києві, Культурного Центру в Перемишлі, Old Fashioned Radio, Маріупольської міської ради та ККП «М.ЄХАБ».
 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять