До Всеукраїнського дня працівників телебачення: хто створює програми про Маріуполь
До Всеукраїнського дня працівників телебачення: хто створює програми про Маріуполь

16 листопада – професійне свято робітників радіо і телебачення України. Серед маріупольських телевізійників – безліч по-справжньому відданих своїй справі людей, які пишаються нашим містом і популяризують його історію серед місцевих жителів та далеко за його межами.

Сергій Буров

Маріуполь туристичне місто • До Всеукраїнського дня працівників телебачення: хто створює програми про Маріуполь
facebook.com

Почесний житель Маріуполя, письменник і автор багаторічного циклу передач «Маріуполь. Минуле», який нараховує близько тисячі (!) випусків. Це справжній телевізійний літопис, який включає в себе оповіді про видатних маріупольців, митців, літераторів, музикантів та про різні історичні періоди, які бачили вулиці нашого міста. Усе почалося із випуску про акації – Сергій Давидович почув по телебаченню, що нібито у Маріуполя немає свого дерева-символа, зателефонував в редакцію і запропонував виправити це, зробивши невеличкий випуск про акації. Так усе і почалось. На початку проєкту Сергій Буров все ще працював на заводі «Азовмаш», над розробкою програми сидів по ночах разом із дружиною – вона допомагала зі сценаріями, корегувала текстовки, шукала необхідні матеріали в архівах і бібліотеках.

Повна збірка випусків є на сайті телеканалу Сигма, а також в Youtube.

Алевтина Швецова

Маріуполь туристичне місто • До Всеукраїнського дня працівників телебачення: хто створює програми про Маріуполь
facebook.com

Яскрава, емоційна, завжди усміхнена і неймовірно закохана у Маріуполь Алевтина працює на Маріупольському телебаченні та веде власний Youtube канал. У сюжетах та програмах досліджує монументальне мистецтво, закинуті будівлі та завжди винаходить усюди справжні скарби! Тривалий час журналістка працює над циклом передач «Місце сили». Це проект про місто і його жителів, історії яких здатні по-справжньому надихати. Уже вийшло близько 20 унікальних репортажів: про міські дореволюційні каміни, історію легендарного «Азовмашу» та чисельні архітектурні символи міста, які зробили його добре впізнаваними на туристичній мапі України. Це справжня знахідка навіть для знавців історії міста – вам буде чому здивуватися!

Ольга Демідко

Маріуполь туристичне місто • До Всеукраїнського дня працівників телебачення: хто створює програми про Маріуполь
facebook.com

Краєзнавиця, історик, екскурсовод, журналіст і телеведуча. Ольга є авторкою десятків пізнавальних краєзнавчих статей. Саме вона однією із перших почала активно привертати увагу широкого загалу місцевих та подорожуючих до історії Маріуполя. Кілька років тому було відзнято серію репортажів – віртуальних турів найцікавішими вулицями міста. Наразі Ольга Демідко співпрацює з телеканалом МТВ і продовжує популяризувати історію Маріуполя.

Юлія Машира і Вероніка Орлова

Маріуполь туристичне місто • До Всеукраїнського дня працівників телебачення: хто створює програми про Маріуполь

Улюблені телеведучі ранкового шоу на МТВ активно працюють над рубрикою «Маріуполь туристичний», щоранку спонукаючи жителів міста по-новому подивитися на знайомі вулички та споруди. Влітку спільно з КТЦ «Вежа» було відзнято кілька випусків-екскурсій містом і навіть морем!

Вікторія Гребенюк

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и водоем)

Тележурналістка працює на каналі ICTV та популяризує Маріуполь на всеукраїнському рівні, обирає цікаві теми для сюжетів. У своєму фейсбуці Вікторія ділиться бекстейджем зйомок –  будь то йога на сапах, веслування або триденний драйв маріупольського фесту.

Свої сили Вікторія спробувала як блогерка – на ютубканалі вийшли випуски у тандемі з Максимом Козловським про перший фестиваль року “Ніч музеїв” та гайд про найкращі місця для барбекю.

Надія Сухорукова

Возможно, это изображение (2 человека, экран и в помещении)

Надія працює кореспонденткою телеканалу ДОМ у Маріуполі.  Разом з оператором Борисом Яковенко вони показали всій країні Маріуполь у статусі Великої культурної столиці. Цьогоріч знімальна група вела детальний літопис всіх масштабних подій та мистецьких ініціатив в рамках проєкту “Діалог мовою мистецтва”.

Редакція сайту вітає зі святом колег з мікрофоном та камерами, дякує за працю й шалену енергією, з якою ви повністю віддаєтеся заради глядача поза блакитним екраном та слухачів радіоефірів!

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять