Добірка найкращих тревел-сюжетів про Маріуполь
Добірка найкращих тревел-сюжетів про Маріуполь
За останні кілька років на вітчизняному ютуб-просторі стався справжній бум! Усе частіше відомі ведучі досліджують рідну країну, відкриваючи її для себе і для своїх глядачів. Маріуполь вже багато разів потрапляв у сюжети тревел-шоу, тож ми підготували добірку найкращих та найцікавіших випусків про наше місто!
Маріуполь очима блогера Саші Ляпоти
Відеоблогер і фотограф з Києві Саша Ляпота багато їздить країною та веде власний ютуб-канал під назвою It’s a Good Trip – Приключения и еда!
У Маріуполі Саша був двічі, з різницею в один рік і круто зумів показати стрімки зміни, що відбуваються у місті.
У першу свою подорож у 2020 році блогер показав історичний центр міста, міські пляжі, порт, лимани на околицях міста, піднявся на водонапірну Вежу, центр Halabuda.
Роком пізніше Сашко повернувся до нас знову і вже включив Маріуполь до рубрики на своєму каналі “Я б тут жив” і поділився кадрами з міського саду, з реконструйованого парку Гурова та площі Свободи, показав вогні центру міста вночі.
Загалом, вийшла класна двосерійна інтерактивна прогулянка з крутим блогером, якого хочеться слухати!
У 2020 році Євген зі знімальної групою дісталися і нашого міста. Багато спілкувалися з місцевими жителями, прогулялися Вежею і навіть здійснили віртуальну прогулянку центром міста ХІХ століття. Випробували на собі водні види спорту, відшукали всі шість міні-скульптурок Віктора Нільсена, відвідали унікальний музей колекціонера В’ячеслава Долженко на Грецькій і куштували місцеву кухню.

“МАРИУПОЛЬ. УЕХАТЬ НЕЛЬЗЯ ОСТАТЬСЯ” з Андрієм Бєдняковим

Найпопулярніший тревел-випуск про Маріуполь. Автором і ведучим є Андрій Бєдняков – теж маріуполець. Ще до початку своєї блискучої кар’єрі на вітчизняному ТБ він працював на комбінаті Азовсталь певний час і у цьому випуску повертається в недра виробництва і показує унікальні кадри з одного з найбільших металургійних комбінатів України. Андрій показує різні сторони життя у місті, порівнює теперішній його рівень із власними спогадами дитинства і юності. Бєдняков досліджує пляжі міста (аби дізнатися найкращий на його думку – обов’язково подивіться випуск), обговорює екологічну обстановку з місцевим еко-активістом, показує, як розвивається спорт і яким взірцево безпечним стає місто рік від року. Дуже теплий і ностальгічний випуск про місто від нашого знаменитого земляка.

“Ле Маршрутка. Схід” з Лесею Нікітюк

У своїй подороді на східну Україну телеведуча Леся Нікітюк першим відвідала Маріуполь. У її випуску – унікальні кадри з маріупольського порту, багато індустріального Маріуполя, розмови з моряками, прогулянка на справжній яхті та екскурсія Вежею! Як завжди, з гумором, інформативно та цікаво!

“Мариупольские стартапы, чудо-лодка и эко-ферма у линии фронта | Мам, я делаю бизнес!” з Дантесом

«Мам, я делаю бизнес!» – це тревел-шоу, яке виходить на ютуб-каналі DANTES. Ведучий, співак і шоумен, Володимир Дантес подорожує Україною і розказує про круті стартапи та бізнес-ідеї. У цій серії Володимир виясняє, чим займається центр розвитку стартапів “1991”, знайомиться з розробником унікальної лодки, яку неможливо втопити, заїжджає у гості на еко-ферму та сироварню «Козацьке подвір’я» і залишається у справжньому захваті від Маріуполя та його ідейних жителів.

“МАРИУПОЛЬ: возможно, самый развитый город Украины / РУССКИЙ В УКРАИНЕ” у блозі Руслана Заплатіна

Руслан Заплатін – спортивний журналіст з Томська, кілька років тому переїхав в Україну, активно подорожує різними містами і все це показує на своєму ютуб-каналі “Русский в Украине”. Маріуполь став 44-им містом, куди дістався Руслан. Йому вдалося провести в нас два дні, відвідати історичний центр, краєзнавчий музей, пірс і зробити ревізію кількох популярних закладів харчування. Наприкінці відео Руслан, як завжди, дав оцінку місту по 12 критеріях з точки зору туристичної привабливості.

Окрім того, Маріуполь стає привабливим і для іноземних блогерів. Одним із таких є Jacob TOURS, який не лише зробив видовищні відео міста, але й поспілкувався з місцевими жителями.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять