Дядя Гіві
Дядя Гіві

“Дядя Гіві” – ресторан грузинської кухні в центральній частині міста зі справжньою грузинською атмосферою та не менш смачною їжею. Ресторан добре підходить  для дружніх зустрічей і сімейного відпочинку.

Маріуполь туристичне місто • Дядя Гіві

Відвідувачам пропонують скуштувати найсмачніші грузинські страви: від гарячої шурпи та царських хачапурі, до ніжного салату тбілісурі з карамельними яблуками та горіховою пастою. Фішки закладу – ефектний величезний хінкалі. всередині якого міні-хінкалі з курочкою та найдлінніший у місті кебаб)

Маріуполь туристичне місто • Дядя Гіві

Страви національної кухні “Дядя Гіві” радить доповнювати традиційними грузинськими напоями: сухі натуральні вина, фірмові настоянки та чача з тархуном від “дяді”. Можна замовити також напої всесвітньо популярних брендів.

Маріуполь туристичне місто • Дядя Гіві

У власних соціальних мережах, ресторан “Дядя Гіві” активно пропонує грузинські частування, які послугують приємним аперетивом для справжньої грузинської трапези.

Адреса: проспект Миру, 98

Телефон: +38 (067) 106 4222

Години роботи: щодня з 11:00 до 23:00

Меню

Instagram

Facebook

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять