Фестиваль “ГрінФест”
Фестиваль "ГрінФест"


У Маріуполі проходить перший міський екологічний фестиваль «ГрінФест» у підтримку World Cleanup Day від #letsdoitukraine. 
Метою якого є пропаганда екологічних знань та екологічної культури, здорового способу життя серед жителів міста, привернення уваги громадськості до природоохоронної діяльності та відповідальної культурі поводження з відходами.
Буде не лише цікаво, а і корисно провести час.
Приходьте з сім’єю та приводьте друзів 19 вересня з 11:00 до 17:00 
Проєкт виграв у конкурсі “Бюджет участі” від Мариупольської міської ради. 

 

Розклад виступів на локації Лекторія на #green_fest_mrpl 19.09!
.

♻️13.00-14.00 – Абалмасова Валентина, голова Зеленої ради при виконавчому комітеті Маріупольської міської ради, координаторка Let’s do it, Ukraine @letsdoitukraine у Донецькій області, тема – “Як організувати сортування у квартирі та ОСББ”;
.

♻️14:00-15:00 – Наталія Гаєцька, голова ІГ “Маріуполь Сортує”, тема – “Zero Waste (Нуль відходів), компостування в квартирі”;
.

♻️15:00-15:30 – Гості Фесту: Гужва Ангеліна Сергіївна, Перекопський Богдан Володимирович – представники ГС «Зелений центр Метинвест» м. Запоріжжя/ Кривий Ріг, тема – “Досвід Запоріжжя та Кривого Рогу у сфері поводження з відходами”.
.

♻️15:30-16:00 – Куций Денис Володимирович, керівник проєкту “Управління ТПВ м. Маріуполя”, КУ “Агенція розвитку Маріуполя”, тема – “Інфраструктура переробки ТПВ у м. Маріуполі”.
.

☑️❓Готуйте запитання для лекторів☑️ Є можливість зробити це напряму та отримати відповіді на актуальні та злободенні запитання ‼️ 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять