Фестиваль “Generation House” повертається у Маріуполь аби об’єднати покоління
Фестиваль "Generation House" повертається у Маріуполь аби об'єднати покоління

Фестиваль “Generation House” або Дім Поколінь у Маріуполі проходить не в перше. Але цього року фестиваль відбувається в рамках масштабного проєкту “Маріуполь. Велика культурна столиця 2021”. Які події заплановані та де відбуватиметься сам фестиваль – читайте в нашому матеріалі. 

01 та 02 жовтня 2021 фестиваль Generation House відбуватиметься на Театральній площі та у Театральному сквері.

Маріуполь туристичне місто • Фестиваль "Generation House" повертається у Маріуполь аби об'єднати покоління

Фотозони, виставка сувенірної продукції, святковий концерт – все це заплановано для того, щоб об’єднати покоління та маріупольці приходили святкувати всією родиною. Старшим поколінням часом не вистачає уваги, і ми просто повинні цінити та поважати наших  бабусь та дідусів.

Маріуполь туристичне місто • Фестиваль "Generation House" повертається у Маріуполь аби об'єднати покоління

Але спражньою родзинкою фестивалю є Срібний круїз  – дводенна подорож містом Марії, його оновленими просторами для людей поважного віку. Екскурсанти зможуть відчути себе справжніми туристами у рідному місті.

Два заїзди для груп до 15 осіб відбудуться 30 вересня – 01 жовтня та 01 – 02 жовтня. У програму круїзу увійдуть автобусно-пішохідні екскурсії Театральним сквером, пірсом, площею Миру та Свободи, а також у перший день учасники круїзу побачать оновлений Парк ім. Гурова та подивляться на всі нові арт-об’єкти, фонтани та цікаві локації, що вже з’явилися там.

Але, звісно це ще не все: адже заїздів планується декілька. Екскурсія до Соціального офісу «Мультицентр», де учасники круїзу обов’язково зроблять на пам’ять фото на даху ЦНАПу, зазирнемо на льодову арену Ice Centre та центр стартапів «1991».

Ну і який же фестиваль без святкового музичного концерту?

Ділимося розкладом двох святкових днів: 

01 жовтня 2021

14:00 – відкритий кінотеатр

16:00 – виступ Оркестра народних інструментів під керівництвом Юлії Чайн

17:30 – зі сцени почуємо тенор Ростислава Кушини у супроводі акордеону Юрія Дякунчака. Співак – заслужений артист України, виконавець класичної та популярної музики. Учасник та переможець телепроєктів на каналі 1+1: «Голос країни» (1 сезон) та «Битва хорів», а також володар Першої премії вокалістів у Лондоні при патронаті королівського дому в 2013 році.

Маріуполь туристичне місто • Фестиваль "Generation House" повертається у Маріуполь аби об'єднати покоління

02 жовтня 2021

15:00 – відкритий кінотеатр

16:00 – кавер-бенд

18:00 – Зірковий гість фестивалю – Заслужений артист України, чарівний і романтичний Віктор Павлик.

Маріуполь туристичне місто • Фестиваль "Generation House" повертається у Маріуполь аби об'єднати покоління

 

Україна дізналася про талант Віктора Павлика ще під час його роботи в колективі «Анна Марія», солістом якої виконавець був з 1992 по 1995 рр. Цей період ознаменувався перемогами групи в багатьох вітчизняних і зарубіжних конкурсах. Після появи хіта «Шикидим» популярність Павлика ще більше зросла. Всього за свою кар’єру співак випустив 27 альбомів!

Віктор Павлик з тієї категорії українських артистів, які не потребують особливого представлення – його ім’я і так добре відомо на просторах нашої країни, так як він вже більше 30 років на сцені. А з минулого року він ще й гордо носить звання Народного артиста України! Тож Маріуполь з нетерпінням чекає на зірковий виступ.

Збіраємось разом родиною на святі поколінь!
Живий звук
Фестиваль реалізується в рамках проєкту культурно-мистецьких ініціатив “Діалог мовою мистецтва” за підтримки Український культурний фонд

 

 

 

 

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять