Головна музична сцена Startup Гогольфест 30.04 : що треба знати
Головна музична сцена Startup Гогольфест 30.04 : що треба знати

О 19:30 сцену захопить Alyona Alyona! Лише 8 квітня реперша випустила свій дебютний альбом “Пушка”, найпотужніше висловлювання в жанрі хіп-хопу в історії України. Дівчина, яка працює вихователькою, стала просто сенсацією. А почалося все з пісні “Рибки” та кліпу на неї.  Головним треком свого альбому виконавиця назвала пісню «Вiдчиняй». Послухати можна буде вже сьогодні!

Завершує музичну програму на головній сцені британський гурт Red Snapper о 21:00. Red Snapper – це британський інструментальний музичний колектив з Лондона, утворений в 1993 році Алі Френдом і його товаришами. Гурт працює в жанрі ейсід-джаз з домішками електронної музики. Насправді команда просто поєднала два полюси – класичні джазові інструменти саксофон і контрабас з численними електронними семплами, які згенерували на синтезаторі. Експеримент був ще і в тому, що інструментальні партії і вокал ніби помінялися статусом – для Red Snapper важливіше музика в чистому вигляді.

 

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять