Cайт працює в тестовому режимі.
Шанtiliko
Шанtiliko

Лисичка – символ продукції кондитерського дому “Шанtiliko”, історія якого бере свій початок у 2003 році. Поява милого пухнастого звірка на логотипі пов’язана з особистим життям власника закладів – це пам’ять про близьку людину та символ батьківської поради.

Наразі у місті працюють дві кондитерські, де можна придбати продукцію “Шанtiliko”, спробувати авторські десерти та напої. У закладі на вулиці Кронштадській панує атмосфера балету – тут можна переглянути найкращі виступи відомих балерин, розглянути цікаві вінтажні постери балетних постанов та унікальні фото. Чудово доповнить невагому атмосферу фірмовий десерт – тістечко “Павлова”. Натомість інтер’єр та загальна тематика кондитерської у центрі міста здатна занурити в атмосферу французького кінематографа.

Є можливість замовити тортик чи тістечка для свята. Для виготовлення продукції кондитери дому використовують якісні продукти, натуральне вершкове масло та свіжі фрукти. Загальний пріоритет “Шанtiliko” – прагнення до кращого.

В асортименті десертів представлені флани, чізкейки, пироги, торти за авторськими та класичними рецептами. Серед найпопулярніших – меренговий рулет, творожна симфонія, наполеон та ягідний флан.

Адреси кондитерських:

– проспект Миру, 32 (Центральний р-н)

– вулиця Кронштадська, 1 (Приморський р-н)

Телефони:

+38 (097) 281-89-55 (Центральний р-н)

+38 (096) 734-28-46 (Приморський р-н)

Години роботи: щодня з 9:00 до 21:00

Instagram (Центральний р-н)

Instagram (Приморський р-н)

Офіційний сайт

Рекомендуємо також: