Cайт працює в тестовому режимі.
Кращі дитячі майданчики міста
Кращі дитячі майданчики міста


У Маріуполі почали з’являтися сучасні та з приємним зовнішнім виглядом дитячі майданчики, де містяни та гості можуть відпочити разом з дітлахами.

До Дня міста у вересні 2018 року в Театральному сквері розташувався цікавий з естетичного погляду майданчик. Звичні гойдалки та гірки отримали вигляд фантастичних будівель, є там і освітні іграшки, які допомагають розвиватися дитині. Знаходиться майданчик в самісінькому центрі сквера.

Популярний майданчик і у Міському саді. Тут можна гарно відпочити з дитиною, прогулятися парком, побачити море з оглядового майданчика, зробити фото на пам’ять з написом “Я кохаю Маріуполь”, побачити скульптури визначних діячів, найдовшу лаву в Україні. І після цього усього відвести дитину погратися в ігрову зону. У парку також діють механічні атракціони, ціни на які дуже демократичні.

Є у Маріуполі справжній казковий куточок – це сквер “Лукомор’я”. Тут є й спортивний майданчик, де можна тренуватися. Є і чудові дитячі гойдалки, гірки тощо. Дорослі, поки діти бавляться, можуть гарно провести час на комфортних лавах, між якими є квіткові зони. По скверу розтавлені скульптури з казок Олександра Пушкіна – русалки, вчений кіт, Баба-Яга тощо. Том можна зробити веселі фотокартки.

Оновлений парк “Веселка” на Лівобережжі також має серед своїх локацій дитячі зони, де кожна дитина зможе весело та безпечно провести час.

У місті діє програма “Затишний двір”, тому у багатьох дворах Маріуполя також є сучасні дитячі майданчики. А біля шкіл розташувалися й спортивні.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять