Cайт працює в тестовому режимі.
Куди йти в Маріуполі, коли душа жадає квест-руму
Куди йти в Маріуполі, коли душа жадає квест-руму


Ви замкнені в кімнаті із загадковими посланнями на стінах, які ваш попередник напевно писав кров’ю, й скринькою в формі черепа на столі. Таймер вже почав відраховувати 60 хвилин: якщо не виберетеся з їх закінченням, божевільний кракен вирветься на волю та зжере вас. Ну гаразд, не зжере — але міг би. Кракени, вони такі.

Квест-рум — це, без перебільшення, найкращий спосіб весело провести час й кинути собі інтелектуальний виклик одночасно. Будемо викривати вбивць, втікати з в’язниць, шукати шляхи в альтернативні реальності й зупиняти апокаліпсис. Захопливий сюжет, заплутані головоломки, реалістичні спецефекти й стильний антураж забезпечені.

Від вас лише потрібно зібрати команду ентузіастів, які не повбивають один одного за 45 хвилин у замкнутому просторі, як слід потренувати перед початком уважність (щоб розгледіти усі залишені організаторами підказки) та, звичайно, захопити з собою любов до загадок.

Розповідаємо, куди йти в Маріуполі за самими хитромудрими головоломками в кращих традиціях «Ненсі Дрю» та найцікавішими сюжетами, гідними пера Стівена Кінга.

Ізоляція

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Квест-проект “Изоляция” (@izolyatsiya) on

У квест-проекту «Ізоляція» десятки локацій по всій країні — до божевілля креативних й з величезним вибором сюжетів. Хочете вибратися з проклятої гробниці єгипетського фараона разом з іншими невдачливими археологами? Жодних проблем. Завжди цікаво було дізнатися, як довго ви б протрималися в постапокаліптичному світі? Зараз з’ясуємо, засікайте час.

У Маріуполі поки квест-румів тільки чотири — проте яких. Чого варта «Приймальна мозгоправа», де вас чекає складний вибір між реальністю й вигадкою. Оступитеся хоч раз, та назавжди залишитеся в кімнаті з м’якими стінами.

Наш особистий лідер — керроллівська феєрія під назвою «В гостях у Капелюшника». Кімната, повна дивацтв, білих кроликів та посмішок без котів, змусить будь-кого відчути себе Алісою в Країні чудес. Все дивасніше й дивасніше.

Час проходження — 60 хвилин. Кількість учасників — від 2 до 4 осіб.

  • Де: Запорізьке шосе, 2, ТРЦ «Порт Сіті»
  • Телефон: 073-164-00-02, 068-866-21-00, 095-102-92-93
  • Вартість: 400-550 гривень

XRoom

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Квест-Комнаты XRoom (@xroom.mrpl) on

XRoom — ще один ветеран «кімнатних» квестів, який працює вже понад 3 років та відкрив в Україні десятки кімнат. У Маріуполі їх, правда, зараз тільки дві, але ви просто зобов’язані побувати в обох.

Є «Пограбування банку», у якому учасникам дістанеться роль підступних злочинців, що провертають зухвалу аферу. Єдина проблема: вашого подільника заарештували, а до зміни всіх кодів та приїзду поліції залишилося 60 хвилин. Час йде, так що починайте шукати вихід.

Далі по курсу — «Хованки в темряві», які пройдуть… ви не помилилися, у повній темряві. Учасники розбиваються на дві групи, одній з яких потрібно знайти собі надійний притулок, а іншій — відшукати опонентів. Але по перше необхідно подолати усі перешкоди та власні страхи. Бонус: стильні спецефекти.

Час проходження — 60 хвилин. Кількість учасників — від 3 до 8 осіб (в залежності від квесту).

  • Де: пр. Миру, 87А.
  • Телефон: 097 044-03-29 095 070-94-79
  • Вартість: 350-900 гривень.

Zastenok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Квест-комнаты Застенок (@questroomzastenok) on

У квест-румі Zastenok можна нарешті виконати свою дитячу (ну, або в деяких випадках, дорослу) мрію, ставши героєм «Гаррі Поттера». Будемо розгадувати загадки, вивчати заклинання та знаходити вихід з зачарованих кімнат в абсолютно чарівному антуражі. Спеціально для дітей буде спрощена версія сценарію.

Вінгардіум Левіоса й все таке.

Час проходження — 60 хвилин.

  • Де: вул. Артема, 66 (4 під’їзд)
  • Телефон: 096 328 18 35
     

Рекомендуємо також: