Культова вистава “Загадкові варіації” у Маріуполі
Культова вистава "Загадкові варіації" у Маріуполі

<?xml encoding=”UTF-8″>

На безлюдний острів, де останні 15 років відлюдником мешкає  відомий письменник, приїздить журналіст для інтерв’ю. Чому нобелевський лауреат погоджується на це, адже він ненавидить журналістів? А можливо, це  зовсім і не журналіст? Тоді для чого він приїхав? 

Запрошуємо на виставу від Київського національного академічного молодого театру «Загадкові варіації», яка відбудеться 15 вересня о 19:00 у Маріупольському Драматичному театрі. Детективна історія була написана видатним драматургом  Е.-Е. Шміттом спеціально для бенефісу  Алена Делона. Вона занурить Вас у вир шалених пристрастей, несподіваних сюжетних поворотів, чуттєвих любовних історій, неповторного французького гумору за режисурою Андрія Білоуса та у виконанні неперевершених акторів  Молодого театру Станіслава Боклана та Дмитра Суржикова.

Вистава проводиться за підтримки Маріупольської міської ради. Квитки можливо придбати у Вежі (вул. Архітектора Нільсена, 34) щодня з 10.00 до 21.00. Питання за тел. 097-618-40-85 та 050 971 95 87.

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять