Мариіупольська ялинка серед найгарнійших ялинок України
Мариіупольська ялинка серед найгарнійших ялинок України

Ви вже чули, що наша ялинка змагається за право називатися найкрасивішою в Україні? Традицію вибирати найбільш різдвяну ялинку країни придумали на сайті Українського інформаційного агентства УКРІНФОРМ — й вже три роки поспіль влаштовують ялинковий конкурс краси.

 

Поки лідирує новорічна красуня з Вінниці, але у маріупольської ялинки теж хороші шанси на перемогу. Проголосувати за нашу красу та подивитися результати голосування можна на сторінці Укрінформ.

 

Не тільки в Україні обирають найкращу ялинку. Хіт-парад зелених красунь влаштовують щороку в усьому світі. За престижне звання найпопулярнішої та найчарівнішої в цьому році борються ялинки з Нью-Йорка, Ватикану, Парижа, Лісабона та Лондона.

У Нью-Йорку у Рокфеллерівському центру традиційно з’являється величезна пухнаста ялинка з тисячею вогнів. Дерево вибирають ретельно, тріумфально доставляють у Велике Яблуко та запалюють на феєричному шоу. Церемонія запалювання різдвяних вогнів у Рокфеллерівського центру — довгоочікувана подія року у місті.

Ялинка у Ватикані цього року має особливе значення. Через пожежі в Італії було знищено 14 мільйонів дерев, але 26-метрова красуня вистояла та тепер прикрашає площу перед Папським палацом разом з різдвяним Вертепом.

 

 

 

У Парижі в Галереї Лафаєт влаштувалася найбільш дизайнерська ялинка: чарівніше за неї ми у житті нічого не бачили. Тема для декорацій цього року — бджолина, і ялинка схожа на величезний чарівний вулик, зібраний з солодощів та квітів.

 

 

У Лісабоні ялинка штучна, але неймовірно симпатична. Яскраво-зелений конус з чарівним тунелем усередині просто заворожує своїми вогнями. А ще це найвища ялинка Європи.

 

Лондонська норвезька ялина настільки струнка, що більше схожа на топмодель на подіумі. А київська ялинка увійшла в топ-5 різдвяних дерев Європи: перемогу у неї вирвала сусідка з Вільнюса.

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять