Маріуполь став учасником проекту «Твоя країна»
Маріуполь став учасником проекту «Твоя країна»

«Твоя країна» – це некомерційний волонтерський рух, що покликаний знайомити молодих українців зі своєю країною та формувати зв’язки між ними. За задумкою організаторів, кожен українець до 25 років має відвідати кожну область країни, аби краще знати свою Батьківщину. За роки існування проекту в ньому взяли участь більше 3000 молодих людей, які здійснили понад 300 візитів у 60 міст. Проект безкоштовний, а молоді пропонують екскурсію містами, зустрічі з цікавими спікерами та інші активності. Рух «Твоя країна» об’єднує молодь різних регіонів.

В серпні Маріуполь прийняв 8 учасників «Твоя країна» з різноманітних куточків нашої неньки (Львів, Житомир, Лубни, Дніпро, Харків, Київ, Запоріжжя). Організатором зустрічі у приморському місті стало Комунальне комерційне підприємство «m.EHUB», яке займається промоцією Маріуполя на теренах України.

«Хлопці і дівчата приїхали до нашого міста, познайомилися з ним, відчули його енергію та атмосферу. Маріуполь – привітний до туристів. Важливо, аби більше людей пізнавали його ближче», – розказує про візит «Твоя країна» директорка «m.EHUB» Марія Сльота.

Маріуполь для відвідувачів проекту підготував неочікувану програму: візит «Твоя країна» припав на час проведення масштабного фестивалю MRPL City Festival. Тож учасників поселили в наметовому містечку на березі моря, вдень вони відвідували зустрічі та екскурсії, а вечорі відпочивали з музикою.

Христина Ханча, організатор: “Під час візиту дуже хотілося, щоб дівчата та хлопці познайомилися з різними сферами життя міста та переконалися, що Маріуполь безпечний, цікавий та радий вітати гостей з усієї України. Зустрічали ми їх морським бризом, а проводжали гучною музикою. Рефлексуючи після, виявилося, що більш за все молодь вразили наявність освітніх хабів, підхід до організації міських свят та  швидкий розвиток міста у туристичному напрямку.”

Долучитись до проекту можуть і маріупольські хлопці та дівчата. Всі деталі за посиланням: https://tvojakrajina.org

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять