Маріуполь святковий: що робити на вихідних 19-20 грудня ✨
Маріуполь святковий: що робити на вихідних 19-20 грудня ✨

Насолодитися різдвяною музичною програмою саксофона запрошує M.Food. 18 грудня о 19:00 проведіть час в компанії друзів, спробуйте смачну їжу улюблених закладів, а після насолодіться чарівною прогулянкою по святковій площі Свободи.

До циклу чарівних зимових свят Музей народного побуту (філія КУ “Маріупольський краєзнавчий музей”) підготував виставку “Парад старовинних ялинкових прикрас і зимових подарунків”.
На виставці представлені різноманітні речі, якими прикрашали святкові ялинки в різні часи: паперові іграшки, скляні ялинкові прикраси і ще багато цікавого.

До циклу улюблених всіма чарівних зимових свят Музей народного побуту (філія КУ «Маріупольський краєзнавчий музей»)…

Posted by Маріупольський краєзнавчий музей on Wednesday, December 16, 2020

Донецький академічний обласний театр у ці вихідні запрошує на святкові, драматичні та трагікомічні вистави. “Сойчине крило”, “Дикар”, “Йде Святий Миколай”, “За двома зайцями”, “Люкс 13” – повну інформацію про вистави та час проведення можна дізнатися на сайті Драмтеатру.

?19 грудня о 12.00 запрошуємо малят на святкову виставу ✨ІДЕ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ✨ (Зверніть увагу, що, у зв’язку з…

Posted by Донецький академічний обласний драматичний театр м.Маріуполь on Tuesday, December 15, 2020

?Завтра о 18.00 – ПРЕМ’ЄРА!!? Понад двадцять років він провів високо в горах, майже наодинці з природою, вивчаючи її…

Posted by Донецький академічний обласний драматичний театр м.Маріуполь on Thursday, December 17, 2020

18 грудня о 18.00 –  камерний оркестр ′”Відродження” під керівництвом заслуженого артиста України Василя Крячка запрошує маріупольських глядачів насолодитися музикою австрійського композитора, диригента і скрипаля, визнаного “короля вальсу”, автора численних танцювальних робіт – Йоганна Штрауса. Концерт відбудеться в концертному залі Маріупольської камерної філармонії. Квитки можна придбати в касі Карабас.

В маріупольській камерній філармонії 18 грудня о 19:00 – вистава “Другий шанс”. Вас чекає фантасмагорія на одну дію, яка відкриє внутрішній світ людини і змусить відмовитися від первинних упереджень. За детальною інформацією та квитками звертайтеся у касу філармонії.

 

Запрошуємо у Центр сучасного мистецтва і культури ім.Куїнджі на різдвяну виставку-ярмарок «СHRISTMAS ART».  Різноманіття тематики і виразних засобів просто  вражає: від графічних робіт до пейзажного живопису та творчих інтерпретацій світових шедеврів живопису. Великою частиною експозиції є декоративно-прикладне мистецтво: вишивки, вироби з декоративних стрічок, креативна аплікація, валяні вироби з вовни (фелтінг), бісероплетіння; авторські аксесуари і прикраси ручної роботи, квілінг, м’які авторські іграшки, інтер’єрні ляльки та ляльки-мотанки, вироби, виконані з природних матеріалів: скульптури з дерева, флористика; пластиліновий живопис, дизайнерський національний український одяг і багато іншого. Повірте, це варто побачити!

Веселих свят, дорогі друзі!

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять