Маріуполь у кадрі: хто вони, фотохантери міських краєвидів
Маріуполь у кадрі: хто вони, фотохантери міських краєвидів

Гортаючи стрічку у соцмережах часто на очі потрапляють фотографії рідного Маріуполя, від яких дух захоплює. Іноді ми навіть не помічаємо красу тих вулиць, якими ходимо щодня. Хто ж вони, ті люди, які “ловлять” чарівну мить маріупольських краєвидів та діляться цим з нами?

Ольга Дробот

В акаунті Ольги маріупольська природа грає справжню кольорову рапсодію. Настільки соковиті та багаті фарби маріупольських квіточок, мінливий “настрій” Азовського моря та наша така стилістично різна архітектура – від цих світлин дуже важко відвести погляд 🙂

Інна Кормілкіна

У профілі маріупольчанки Інни можна зустріти як фотографії наших місцевих краєвидів та історичних будинків, так і незвичайні індустріальні пейзажі з металургійних гігантів міста Марії. Ну і куди ж без маріупольських котиків 🙂 Цікаві історії та активні коментарі авторки дійсно надихають прогулятися місцевими провулками. До речі, всі фото Інна робить на свій смартфон, і її мобільні фото дійсно варті Вашої уваги

Miroslav Yuriyovič

Мірослав багато подорожує Україною та світом, але “останні глави” його акаунту присвячені саме Маріуполю та Донеччині. Фотографії цього автора вражають своє масштабністю. Під кожним фото Мірослав залишає історію про цей об’єкт або місцевість, тож завдяки цьому профілю можна мандрувати нашим містом та областю, дізнаючись при цьому нові факти.
Alexandra Rabchevskaya

Олександра справжня майстриня крупного плану та не тільки 🙂 Від акаунту йдуть фібри романтизму, а фотографії щоразу доводять, яка ж гарна наша приазовська природа… кожної пори року!

sergeeva_ansta

Анастасія мандрує різними містами нашої країни, фотографуючи красиві місця та вишукану архітектуру, але не забуває й про краєвиди та вулочки Маріуполя. Акаунт має власний стиль, а цікаві інформативні пости під фото надихають на мандрівки та прогулянки.

Alexandr Belokonev

В об’єктив Олександра найчастіше потрапляють знамениті міськи об’єкти, інфраструктурні локації, багатоповерхівки та, звісно ж, маріупольська флора. Майже під кожним фото Олександр ділиться з нами своїми роздумами на різні теми та не раз зізнавався, як його надихає маріупольська архітектура.

Олександр Феоктістов

Ще один з яскравих представників маріупольських mobile-фотографів. Олександр полюбляє велопрогулянки нашим містом, тож найчастіше в його об’єкти потрапляє буденний Маріуполь, який на фотографіях заворожує своїм затишком

Анастасія Галкіна

У своєму акаунті Анастасія ділиться з нами приазовськими краєвидами, муралами та мозаїками, цікавими представниками місцевої архітектури різних епох. Але нам би хотілося звернути вашу увагу на світлини природи. Маріупольські рослини дійсно по-особливому виглядають на цих фотографіях, вражаючи своїми фарбами та текстурою.

Богдан Іванюк

Інстаграм Богдана неможливо сплутати з іншими, адже хлопець фотографує маріупольські багатоповерхівки. Так-так, звичайні багатоквартирні домівки, в вікна яких то грають сонячні промені, або їх поглинає туман, і які щовечора мерехтять тисячами вогників.

Олександр Іванов

Сам себе позиціонує як любителя міського електротранспорта, околиць та промислових краєвидів. У своєму акаунті  Олександр доводить, що трамваї та тролейбуси ну дуууже фотогенічні 🙂 І в таких фотографіях дійсно  є свій шарм.
Viktoria Ruf

Серед світлин Вікторії можна зустріти не тільки краєвиди Маріуполя та відомі будівлі нашого міста. Здається, що дівчина фіксує красу кожного моменту своего життя: котики, книжки, милі папуги, картинні виставки…і Маріуполь.

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять