«Маріуполь: від минулого до сучасності» — подорож містом з присмаком місцевої кухні
«Маріуполь: від минулого до сучасності» — подорож містом з присмаком місцевої кухні


Цього четверга в Маріуполі пройшла гастрономічна екскурсія новим маршрутом: ми не тільки помандрували часописом Маріуполя, а ще й мали нагоду познайомитися з місцевою кухнею.

 

Починаючи зі старої частини міста, ми поступово, крок за кроком рухаємося «від минулого до сучасності» нашого міста.

 

Занурення у історичне минуле починається біля одного з головних символів — величної водонапірної Вежі. Впевнені, що знаєте всі її секрети? Гіди точно розкажуть вам якусь нову та цікаву деталь.

 

Дізнаємося секрети старовинних будівель, повз які так часто проходимо у буденному житті. Ми навіть не підозрюємо, скільки років та подій бачили ці стіни! Під час екскурсії ви матимете шанс трохи підняти завісу історичних таємниць.

 

Поступово полишаючи стару частину міста, ми рухаємось назустріч майбутньому. І цю фразу можна сприймати буквально! Адже на нас вже чекають пам’ятки сучасного міста, інколи чи не більш загадкові та цікаві.

 

Чому Маріуполь інколи називають «містом муралів»? Скільки птахів розташовано на новій площі Свободи та чому? Як Грецька площа отримала свою назву? Відповіді на ці та інші питання можна отримати протягом екскурсійного маршруту.

 

Від буденності предків до нашої сучасності — ця подорож дає можливість зануритися у власне місто, відкрити його по-новому або познайомитися вперше. Побачити його з нового ракурсу, відчути його ритм, почути, як воно звучить.

 

І найголовніше — відчути його на смак! Адже наприкінці на вас чекатиме смачний обід від місцевих закладів, яким можна насолодитися у новому гастрономічному просторі «m.Food». Морепродукти, грецька кухня або заморські суші чи італійська піца?

 

Що саме куштувати — вирішуєте тільки ви. А «Vezha» забезпечить вам цікаву подорож часом. Записатися на екскурсію можна через соціальні мережі або за номером +380976184085

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять