Маріупольці зможуть взяти участь у командному велоквесті “FRAGменти горОДА”
Маріупольці зможуть взяти участь у командному велоквесті "FRAGменти горОДА"

У цю суботу, 12 червня, маріупольська Велоасоціація запрошує усіх прихильників велоспорту та квестів взяти участь у Велоквесті “FRAGменти горОДА”. Його підготувала команда FunRide on bike разом з антікафе JOY.

Маріуполь туристичне місто • Маріупольці зможуть взяти участь у командному велоквесті "FRAGменти горОДА"

“Це вже другий велоквест, який ми організовуємо для маріупольців. Очікуємо, що учасники цього велоквесту отримують ще більше вражень та море емоцій. Сподіваємось нам вдасться посприяти розвитку велосипедного руху Маріуполя та разом з учасниками квесту чудово провести час серед друзів”, – поділився з нами організатор Вадим.

Щодо умов? Онлайн реєстрацію команд відкрито за посиланням.

З переліком учасників можна ознайомитися тут

Стартує квест від Міського саду.

Найголовніше – це зібрати свою надійну команду (до 3 осіб) та придумати ефектну назву. Бо як корабель назвешь…ну ви знаєте ? Перевірити та налаштувати на швидкий результат своїх велосипедів та гаджетів (смартфони та планшети), не забути про зарядний пристрій.

Організатори рекомендують із собою взяти зошит або блокнот у клітинку – це знадобиться для вирішення правильної відповіді.  Запланована тривалість квесту – 3 години.

Маріуполь туристичне місто • Маріупольці зможуть взяти участь у командному велоквесті "FRAGменти горОДА"

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять