Маріупольців запрошують допомогти облаштувати Екоарт-майстерню
Маріупольців запрошують допомогти облаштувати Екоарт-майстерню
26 червня о 10:00 усіх охочих запрошують допомогти облаштувати Екоарт-майстерню. Співорганізаторами виступають “Будуємо Україну Разом” (БУР) та ініціатива “Маріуполь сортує”.
БУР або “Будуємо Україну Разом” – це волонтерська програма, яка об’єднує українську молодь та активних громадян. У 2014 році волонтерська акція виникла з головною метою – це відновлення будинків, які були знищені під час війни на Сході України. Але з часом, БУР перетворився на рух, що об’єднав ініціативних українців по всій країні. Як зазначають вони самі: “БУР – це про будівництво, але не лише будинків, а мостів комунікації між українцями“.
Маріуполь туристичне місто • Маріупольців запрошують допомогти облаштувати Екоарт-майстерню
За планом заходу  – попрактикуватися у роботі з гіпсокартоном, фарбуванням стелі. Але це ще не все. Можна взяти участь у цікавому процесі трансформації старих меблів у дизайнерський вінтаж. Усім, хто приєднається до такої творчо-корисної справи, організатори обіцяють гнучкість в часі, смачну обідню перерву, гарну компанію, позитивні враження та нових друзів.
Все що потрібно зробити для участі – це заповнити анкету за посиланням 
Адреса: вул. Воїнів – визволителів 88, прим. 129/2. Більше інформації можна дізнатися за номером телефону – 067 591 22 92 (Володимир).

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять