Маріупольська камерна філармонія
Маріупольська камерна філармонія


Урочисте відкриття Маріупольської камерної філармонії, яка розмістилася в правому крилі ДК “Маркохім”, відбулося 3 вересня 2018 року. Цей день впевнено можна вважати початком нової сторінки культурного розвитку міста. Появі філармонії посприяла обласна адміністрація і міністерство культури.

Не можна не відзначити прекрасне розташування незвичайної та величної будівлі в самому центрі міста, чудову акустику і місткість залу на 400 персон. Ще більш комфортною насолоду музикою роблять зручні і сучасні крісла.

6 червня 2019 року було відкрито вражаючий вітражний хол, що ще більше залучив маріупольців до музичних шедеврів світової класики і сучасності.

Варто також акцентувати увагу на тому, що Маріупольська камерна філармонія не має аналогів в Україні і є першим і єдиним закладом подібного роду. До її складу увійшли всі базові оркестри міста: камерний оркестр «Ренесанс», муніципальний духовий оркестр і оркестр народних інструментів.

Крім чудових концертів місцевих оркестрів тут відбуваються і гастрольні виступи.

Якщо Ви хочете відвідати концерт ансамблю класичної музики, виступ джаз-бенду, симфонічного оркестру або пізнати всю красу фанкових хітів, то ознайомитися з афішею Маріупольської камерної філармонії можна на офіційній сторінці Facebook, сайті продажу квитків, міських інформаційних порталах або безпосередньо в будівлі самої філармонії.

Телефони для довідок: (0629) -33-21-06; (067) -318 93 91; (098) -57-25-944.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять