Маріупольські бренди одягу
Маріупольські бренди одягу

Популярність локальних брендів одягу росте кожного дня у всьому світі. Можна замовити одяг індивідуально для своєї фігури та за власним дизайном, отримати унікальну річ та разом з тим підтримати підприємців свого міста. Знайомимо вас із маріупольськими брендами, дизайнерами та справжніми майстринями крою та шиття!

isolodka

Маріупольський бренд одягу Lisolodka почав діяти у 2019 році. І однією з найвідоміших моделей серед маріупольських модниць стала шовкова сукня. Зараз серед виробів Lisolodka можна зустріти жакети, сукні, спідниці, брюки, худі, світшоти та актуальні безрукавки. Ніжний та жіночний одяг цього бренду вже завоював любов дівчат не тільки з Маріуполя.

Atelier C.H.E.R

Назва “C.H.E.R” розшифровується: як chic – шикарний, harmonic – гармонічний , elegant – елегантний та refreshing – освіжаючий. Саме так і характеризує свій одяг команда ателье. Не секрет, що краще за все “сидить по фігурі” той одяг, який “підігнали” або пошили за лекалами саме для замовника. У цьому ателье можна замовити жакети, пальта, костюми та сукні, якій пошиють саме за Вашими побажаннями

Anna Voloshina Studio

Маріупольська дизайнерка пропонує не тільки готові вироби, але й пошив на замовлення. До того ж будь-який наряд можна замовити на прокат. Анна Волошина підкреслює, що кожна сукня для неї особлива, і для кожної кліентки вона намагається пошити щось неповторне.

Dress Maker Studio

Якщо у вас попереду весілля, випускний бал або інша урочистість, то студія Dress Maker зможуть пошити сукню саме за вашими побажаннями та згідно вашого бюджету.  До речі, команда студії проводить курси з крою та шиття, тож якщо бажаєте навчитися шити – це можна здійснити.

Lace Culture

Власне виробництво маріупольський бренд спідньої білизни розпочали у 2014 році. За 3-7 днів за вашими параметрами буде готова будь-яка модель, яка представлена у дійсно широкому виборі бренда. Обрати щось під свій смак можна як у базовій колекції, так і для виробів для більш особливих подій. До речі, в літню пору у “Lace Culture” можна також замовити купальники.

Kits for kids

Маріупольський бренд дитячого одягу “Kits for kids” пропонує як шкільну форму та щоденні моделі одягу, так урочисті сукні для маленьких леді. На початку кожної пори року команда бренду випускає нову колекцію. Підібрати одяг зможуть як дівчата дошкільно віку, так і підлітки

B.A.N.T 

Від XS і до… Саме так характеризують свій бренд представники “B.A.N.T”. Як розповідає засновниця цього бренду – Марина, багато років вона шила штори та гардини, хоча за освітою вона економіст. Одного дня дівчина вирішила займатися тим, до чого насправді “лежить душа” – це створення українського бренду жіночого одягу. Бренд характеризує свій одяг, як помічник у розкритті справжньої жіночності та унікальності кожної жінки.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять