Cайт працює в тестовому режимі.
Маріупольські мурали. Де гуляти в центрі міста, щоб познайомитись з творами вуличного мистецтва
Маріупольські мурали. Де гуляти в центрі міста, щоб познайомитись з творами вуличного мистецтва

Продовжуємо свою прогулянку по проспекту і бачимо над Французькою булочною наступний мурал (проспект Миру, 63/1).

Проходимо Будинки зі шпилями і добирається до UniCredit Bank, який розташовується в одному з історичних будівель. Через дорогу від нього знаходиться будинок за адресою проспект Миру, 43. В арці цього будинку захований арт Гамлета Зіньківського.

А навпроти банку, поруч з аркою у двір будинку за адресою проспект Миру, 38, можна побачити ще один текстовий мурал з віршем сучасного українського письменника Сергія Жадана.

Проходимо до вулиці Харлампіївської і звертаємо направо. В арці будинку за адресою проспект Миру 24 сховався ще один мурал Гамлета Зіньківського (до речі, всього артів цього художника в місті 5).

Повертаємося на проспект Миру і спускаємося до будинку за адресою проспект Миру, 19 (редакція “Приазовський Рабочий”), звертаємо у двір і знаходимо третій мурал Гамлета.

І останній мурал на цьому шляху, на будинку поруч з ДОСААФ (проспект Миру, 13). Для маріупольців його намалював художник з Дніпропетровська під псевдонімом ZdesRoy.

Зовсім скоро ми зберемо для Вас ще кілька маршрутів по вуличному мистецтву в різних частинах міста Марії. Так що, стежте за нашими оновленнями.

 

Рекомендуємо також: